Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ kartice, banke i ostalo

Ja se vama divim kako ste smireni.

ja sam u poslednje vreme prema tim uslužnim delatnosima u fazonu "dajte mi šefovu vizit kartu, da se obratim direktno njemu jer nisam zadovoljan uslugom". kapiram da, ako prohisterišeš, oni zauzmu stav "vidi, opet histerična budala, daj da mu odradimo to pa da što pre ode", a kad ih iscimaš za šefa stvarno dožive stres i strah.

mada, najbitnije je tu proceniti da li je za tvoj problem kriv direktno radnik koji te uslužuje (ređe) ili korporativna politika (češće). ako je ovo drugo, možeš samo da im saftaš

Link to comment
Share on other sites

Ne das pare bez kartice/pasosa samo sa licnom?? Jebo bi im sve po spisku.

Pa da, u stvari je logično, šta bi radio da si izgubio i tu plastičnu karticu ... mada, ne bi me čudilo da neke banke imaju foru "ništa, onda su pare naše" :)

Link to comment
Share on other sites

S druge strane instruktor nemac non stop siri miris fine rakije, kasni umereno, i non stop hejtuje amerikance vrh forama kako su piglu :)

Kul lik, i zna bas puno. Posto voli da polije organe iznutra, videcu da mu nakon kursa dam nesto za ČAST :tf2:

moj covek! :tf:

btw, danas fino bilo na poslu, iako sam iao 40 pacijenata za 4 sata, prebacujem sve norme!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

pa ako je tvrdoglava, reci joj da ako se pogorsa (ne znam sta je, mozda pesak/kamen), da ce pisati krv, bukvalno... a prolom voda ima svuda da se kupi, maxi npr

uglavnom, osnovno je da ode kod doktora, on joj sigurno najbolje moze reci sta i kako

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

@trn: Ako je pesak u bubrezima to su uzasni bolovi, tako da sto pre treba da ode kod lekara. Popije lekic i sve se procisti np. Ali ako ide normalnim putem, to je horor, savijace se od bolova doslovno.

Februarski rok dosao niotkuda...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...