Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne mogu da verujem da ovlasceni suzukijev servis u srbiji nema pola delova za balena, a pola se narucuje i kosta u picku materinu...nek se nose svi u kurac, kupicu stojadina

Koje ti je godište auto i šta ti treba?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje ti je godište auto i šta ti treba?

'97, baleno 1.6, treba mi manzetna do tocka, diskovi i plocice, homokineticki zglob i jos ponesto od dihtunga i filtera, al te sitnice mogu da nadjem...ovi u eurosummaru u bgu nemaju diskove ni plocice, a homokineticki ide samo u paketu sa poluosovinom sto je preskupo...lamelu nisam ni pitao koliko je, valjda ne mora da se menja jos...videcu u delmaxu, rekli mi da zovnem sutra

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sinoc bili kod drugara, iznajmili sony, igrali do 5 ujutru, a jutros rano otisao kod doktora, koji mi naravno opet nista rekao nije, nego mora jos da se ceka. Jebeni otok!

sad cu da jedem i da spavam.

Djolence koliko para je iznajmljivanje? Sta ste sve dobili od iznajmljenog? :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Odbranio projekat iz internet programiranja! Pojeo giros, i sad blejkam na netu... Mozda udjem u cs, poceo sam opet da igram, a nisam igrao jedno 8 meseci, zadnje 2-3 nedelje pikam po malo :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedne lepe pesme koja je koriscena u telenor ili telekom reklami. (Haha, stvarno me ne placaju da ih reklamiram, ali jednostavno im je odlicna muzika :D)

Ipak, ovog puta pesma je namenski komponovana bas za ovu reklamu, i to od strane nasih ljudi. Mislim da je ovo prva pesma na engleskom koja mi se dopala, a da su je pravili nasi.

enjooooy! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...