Jump to content

Signa!


abohac

Recommended Posts

Zato sto ti je K/D i W/L ratio rupa, ovde samo pro likovi mogu da imaju takve signe. Mislim, dodje neko i vidi tvoju i ode reputacija foruma. :)

Nije nije, to je moja mala sestra igrala prvih 200 sati, tek sam posle ja!

A EA rank, a?

pa ne mozhe html, ovako bi trebalo da radi:

dkgAbohac_player_48033.jpg

[url="http://www.2142-stats.com/dkgAbohac+stats.html"][img=http://sigs.2142-stats.com/dkgAbohac_player_48033.jpg][/url]

edit: a lol, nisam ni skonto da si vec ubacio :)

Nisam ni ja baš skontao šta si napisao ali poenta je da neće ni ovo u belom pravougaoniku koji si postovao

Nema veze uostalom, forum je ispao gej jer je slika prevelika.

Link to comment
Share on other sites

Ja to stavljam jer se meni sviđa a ne zbog nekog drugog.

mhm

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa sad ne mogu na ovom kompu lepo da premerim, ali mi se čini da ti signa ispada iz okvira dozvoljene veličine, i zbog toga je ne prihvata.

Da ali neće ni ovu?

dkgAbohac_player_8212.png

mhm

Zaobiđi me devojčice što pipaš uvo, meni su statistike uvek bile kul i ja se na to ložim. Jel si ti ikad kupila cipele sebe radi a ne zbog nekog drugog?????

Pa sad ne mogu na ovom kompu lepo da premerim, ali mi se čini da ti signa ispada iz okvira dozvoljene veličine, i zbog toga je ne prihvata.

Aupfm, pazi ovo jel ovo treba ovako da bude?: Your signature may contain:

Up to 0 images

Images up to 400 x 200 pixels

Up to 0 URLs

Link to comment
Share on other sites

ma ugašene su slike i linkovi u potpisima otkako je onomad google proglasio rur za maliciozni sajt zato što je neko imao neki crapware u signi.

Ja to stavljam jer se meni sviđa a ne zbog nekog drugog.

opcija a: stavi na desktop

opcija b: otvori svoj forum

Link to comment
Share on other sites

ma ugašene su slike i linkovi u potpisima otkako je onomad google proglasio rur za maliciozni sajt zato što je neko imao neki crapware u signi.

opcija a: stavi na desktop

opcija b: otvori svoj forum

Pričaš gluposti Ivane, normalno je držati statove, rangove, nick, avatar itd u slikici u potpisu. Da to nikog ne zanima kao što ti kažeš statistike se ne bi ni vodile. Da li si ti svestan koliko je ljudi počelo da dolazi i da se mnogo više igra u Conrad negde pre desetak godina kada su stavili beleženje statova u CSu? Od 15ak neregularnih gejmera jednom nedeljno nastalo je "nema mesta do drugog petka sledeće nedelje". A ta "otvori svoj forum" je čudna izjava kada je napišeš na forumu na internetu. A forum je tvoj, jel?

Link to comment
Share on other sites

Velika nepravda za ahohaca. Ja sam isto želeo da slikovito prikažem statistike iz mojih najboljih dana ali taj administrator iz pozadine, vidim zove se Draganče, ne daje.

Provereno Koštunicin čovek. Nix sloboda samo tekst. Sledeći korak: nema više priče o igricama, osnovna statistika: politička opredeljenost i koliko si sprco. Možeš jednom dnevno da klikneš sebi ili "sprco" ili "geja ubio" ali nikako ne oba. Altovi će preuzeti svet!

Šeče legendo topic uopšte nije injustice nego samo pitam zašto ne može care. Za tebe važi što i za mene, pre kucanja proveriti da li je mozak danas na poslu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...