Jump to content

Srpska nova godina


Recommended Posts

HB!

btw, jel zna neko - ko sve slavi ovu pravoslavnu novu godinu osim nas u Srbiji?

Pa samo ljudi u Srbiji cini mi se, mada me to ne cudi da trazimo povoda za zdranje i opijanje, pa makar i slavili praznik po pogresnom kalendaru. :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

pokusao sam juce da se setim kad je krenula sva ova fama oko "srpske" nove godine...srednom devedesetih, cini mi se?

i da, ssng :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa, ono, nije...bilo je i ranije...

Secam se kad sam bas bio mali i musav, znaci prva polovina 80ih, da se pomalo slavilo....

ne preterano napadno, svakako mnogo civilizovanije nego sada...doduse, celo drustvo je bilo civilizovanije...ono, kuvano vino i rakijica fazon...

I, da, jel zna neko za instaliranje mapa na Garminu, kako ide...i neki d/l link za mape za evropu koji je provereno ok ?

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

crnogorski%20opanak.jpg

:tf:

Ali dok sam ja sinoc skapirao ZASTO jebena deca najednom bacaju toliko petardi i ZASTO klinci sa sprata ispod odvrcu toliko glasno muziku posle ponoci... [:D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa nije kao da je neka fama, po zakonu nemaš nikakve slobodne dane za sprsku novu, svi regularno rade, nema ni nekog specijalnog dočeka sem vatrometa kod Hrama, koji je opet svake godine sve lošiji i lošiji. One, tipa 2004. je bio usudio bih se reći najbolji vatromet u Srbiji ikada, dok još park nije bio otvoren, i nakon toga sve nešto bzvz.

Link to comment
Share on other sites

Sećam se tačno da je bila gužva nenormalna, i kreće vatromet, i sve kul, i zaista izgleda sjajno i u jednom trenutku malo zastane i udari neki veliki "prasak" svi su se uzentali na ulici koliko je bio veliki a nizak.

Ali eto, tada nije bilo telefona sa kamerama odnosno bili su veoma retki, pa niko nije ovekovečio taj divni vatromet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...