Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idem sad kad pošti, i onda iz daljine vidim "pristaje" žandarmerijski džip, ja rek'o sad možda čuvaju pošte otkad su ih obijali, međutim izlazi neki lik, ulazi unutra i tek onda skapiram da staje u red da plati neki račun. A red od jedno 5-6 ljudi.

I ja ulazim, ali da pošaljem pismo, idem tamo na šalter predviđen za to, a ovaj baja iz obezbeđenja pošte (penzos neki matori) prilazi toj na šalteru za pisma, i kao - "e, jel možeš da uzmeš da uplatiš ovom iz žandarmerije, da ne čeka u redu?". I ova mrtva 'ladna, onako i malo glasnije, realno, mogao je da je čuje i pandur - "ma kakvi, neka čeka red, ko ga jebe!".

I ovaj iz obezbeđenja sa onom rage guy facom kao "OK" i odlazi, a ova žena valjda neće da bude sačekana u mraku večeras i prebijena.

Link to comment
Share on other sites

A jel se ovako "uspešno osećaš" više dana za redom, otkad treniraš, ili si sinoć to skapirao?

Pa osecam se tako vise dana za redom, otkad sam poceo da treniram, video sam i bivsu... i onda sam ocekivao da cu drugacije reagovati, i izneadio sam sebe. I od onda mi nekako skroz super... u smislu da u pocetku nisam mogao da verujem da je sve tako jednostavno. Tako da.. vec neko vreme se osecam lepo. Znaci nije da sam ono sad super, nemam brige u zivotu i to... nego su mi glavni problemi postali neki vazniji zivotni problemi od bivse ljubavi (:

@ Kali:

Da brate, verila se posle mene, mada to nije tolko bitno cak znajuci nju. A i njoj sve najbolje ofkors.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Da brate, verila se posle mene, mada to nije tolko bitno cak znajuci nju. A i njoj sve najbolje ofkors.

ju jbt :D

imam ortaka, fora bio u raju, ljubav bez granica, otisli zajedno na more, bili tamo 10 dana, kad su se vratili.. prvog dana ga prevarila sa komsijom [roflmao]

Bring It

Link to comment
Share on other sites

to je to nisi hteo da je zenis pa te ostavila :):) moja bivsa se udala godinu dana ili godinu ipo posle mene :D hahhahahh :):)

toliko sam bio los !:)

a moja bivsa se...oh, wait...:)

Inace, jebem ti drzavu...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

imam ortaka, fora bio u raju, ljubav bez granica, otisli zajedno na more, bili tamo 10 dana, kad su se vratili.. prvog dana ga prevarila sa komsijom

Haha, to su ti odlasci na more, nakon njih ništa ne bude isto :)

Pa osecam se tako vise dana za redom, otkad sam poceo da treniram, video sam i bivsu... i onda sam ocekivao da cu drugacije reagovati, i izneadio sam sebe. I od onda mi nekako skroz super... u smislu da u pocetku nisam mogao da verujem da je sve tako jednostavno. Tako da.. vec neko vreme se osecam lepo. Znaci nije da sam ono sad super, nemam brige u zivotu i to... nego su mi glavni problemi postali neki vazniji zivotni problemi od bivse ljubavi (:

Aha, ok, kul, ja rek'o da nije ona trenutna "ma ništa me to ne dotiče" fora, a ustvari da nije baš tako :)

Link to comment
Share on other sites

WOT

a i uvek možeš sebi reći da si je čmarisao

Dobro jutro drugari! :) Lep dan danas, jelda Ivanko? :)

fantastičan, kao i juče!

nego, leško sine, kako može predstava da ti bude ispit, pa nisi u osnovnoj školi jebo te miš

Link to comment
Share on other sites

ako ne izgubim glas od urlanja "sedi na mesto" i " gde si krenuo ?" .. nikada neću ...

inače, u školi kuvaju neku sikter kafu za koju čak moram da nosim 100 ili 200 grama mesečno..

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

nego, leško sine, kako može predstava da ti bude ispit, pa nisi u osnovnoj školi jebo te miš

pa, predmet se zove "moderna kritika avangarde". Bavili smo se teorijom i praksom kroz ceo semestar. Na kolokvijumu smo imali teorijski deo (dada, bauhaus, modernizam, futurizam, kubofuturizam, rajonizam...), dok smo za ispit mogli da biramo da li cemo da radimo prakticno (osmislimo i realizujemo performans) ili da pisemo ispitni rad. Vecina je naravno odabrala prakticni rad, tako da je bilo nesto vise od 20 performansa, pa smo sve to sklopili u jednu veliku celinu. Svaki put smo imali probe posle predavanja, nije to tek tako palo sa neba. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...