Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Kod mene moodle nema ništa... Nešto sam ga testirao, može bre ko god hoće da ga obori i da ga modifikuje...

Anbacite i asu za iptv :tf2:

Inace razboleo se malo dedacki (srce lupa, ovo ono), cekao sam 5 sati u domu zdravlja ali da nisam ne bih video najbolju stvar na svetu...2 narkomana koja su dosla na injekciju.

Nekad je zao coveku sto nema kameru da snima, sve filmske izvedbe koje opisuju narkomane nisu ni prineti ovoj dvojici, ja sam se useravao od smeha u sebi.

Poenta je da su par minuta bili u panici da li je sreda 12.1 ili je sreda 11.1 2011, sa sve onim "maatoriii" i otegnutim govorom, da bi na kraju nasli izvor nesporazuma...jednom od njih se sat zaglavio na 12 sati i 11 minuta. jebeni sooooooooouuuu

Inace, da, zasto narkomani frfljaju i mumlaju dok govore?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anbacite i asu za iptv :tf2:

Inace razboleo se malo dedacki (srce lupa, ovo ono), cekao sam 5 sati u domu zdravlja ali da nisam ne bih video najbolju stvar na svetu...2 narkomana koja su dosla na injekciju.

Nekad je zao coveku sto nema kameru da snima, sve filmske izvedbe koje opisuju narkomane nisu ni prineti ovoj dvojici, ja sam se useravao od smeha u sebi.

Poenta je da su par minuta bili u panici da li je sreda 12.1 ili je sreda 11.1 2011, sa sve onim "maatoriii" i otegnutim govorom, da bi na kraju nasli izvor nesporazuma...jednom od njih se sat zaglavio na 12 sati i 11 minuta. jebeni sooooooooouuuu

Inace, da, zasto narkomani frfljaju i mumlaju dok govore?

ahaha, do jaja:)...jbga, da radim u bgu pa da upadnes kod mene preko reda!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i ja sam polomio ruku kad sam pokusao da polomim obruc :(

s obzirom da je tabla bila od one šperploče, a zglobni obruč, prvo je pukla ona opruga u zglobu obruča, pa zatim se ceo obruč da kažem izvalio sa sve delom table i ostao mi u ruci.

rezultat : dve kopče na glavi i slomljena 2 prsta

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

rezultat : dve kopče na glavi i slomljena 2 prsta

"Na kampu 2007 ortak je poginuo tako, a trener ostao bez prsta, cini mi se da mu je arteriju na vratu presekla tabla,

trener je u depresiji i danas dan, shit happens"

Edited by s0mi

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...