Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inache, kako sada trafikari zaradjuju od dopuna?

U Novom Sadu na nekim trafikama naplacuju 5 dinara bez obzira kolko dopunio, cak dobijes i fiskalni racun pored onog isecka sto dobijes za dopunu, i na njemu pise usluga dopune ili tako nesto .

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Nigde link da gledam cedevita - partizan -.- jebalo ih nevreme. i ridley scott oce da radi prequel za alien -.- 2012 pocela sinoc

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

a za ovo plaćanje, taj argument bi bio validan da su mi npr. spustili cenu, sa akcijom, "e sad se plaća podrška, nećemo više ugrađivati to u cenu svih naših usluga". pošto toga nije bilo, samo su odlučili da nas klepe i za to

jebi ga, ja sam pričao o principu, a to što su domaći bipolisti u dogovoru nešto sproveli pre nekoliko godina je druga priča.

s druge strane, pogledaj malo cene mobilnog telefoniranja po evropi. poslednji put kad sam proveravao, bili smo dooosta jeftiniji od zemalja s kojima možemo da se poredimo (ex yu, bivši komunisti i sl.)

Link to comment
Share on other sites

E, da li neko zna onog elfa (gremlina, goblina, vilenjaka, sta god da je), deda mrazov pomocnik, u crtacu koji gleda klinac u filmu "Home alone"? Zelene je boje, i upecatljivo je kad nasmeje onako podlo od uveta do uveta?! Pokusavam da nadjem sliku, pa ako neko zna o cemu pricam, neka pomogne. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

e i meni lol. ako je to to, mada sam video na netu neke vezbe (nesto stavi jezik nazad na meko nepce i pomalo razglavljuj, nemoj da otvaras mnogo usta itd) i kao sad me ne boli, ali skljoca uvek i ne mogu da zagrizem ful jer je ocigledno neka mini dislokacija:)

al sam se zabezeknuo kolko se to lako desava i kolkom broju ljudi se to desi. ono tipa 'zevao sam, ne preterano jako, i dislocirao sam vilicu' rofl

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sa je to sa vilicama? :O mene boli ona kao tetiva ili misic sto spaja vilicu i lobanju (valjda sam dobro rekao :D), i boli kad otvaram usta i zvacem vec sigurno nedelju dana i to samo desna strana .

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

guglaj, iznenadices se kolko lako moze to da ode:)

fazon je da mos se desi neka semi-dislokacija jer je sve tu gejasto i dovoljno da se malo smoris i da ti skljoca, da te boli, da nece da se vrati na mesto itd. plus dodaj na to da ti je tu uvo i akustika blabla, tako da kontam da ce da te maltretira neko mikronsko iscasenje. takodje, zagrizaj, ti kad pomeras lakat ides od jednog kao ekstrema do drugog, a kad pomeras vilicu, treba da odes i 'preko ekstrema', tj da pritisnes jace od samog dodira, jer zvaces, tako da i to smara. dodaj na to jos par faktora i eto nama radosti:)

btw, ja sam ovo svoje probao da namestim i nece, sto znaci da je nesto sitno, sitno u pitanju, a smara boga oca.

meni je prekljuce skroz dislocirana vilica , jedem na slamku , vajnovo sam vec ovde :D

koji smor:(

mada kad pogledam, da se to meni desilo, bio bih prinudjen da odem da me zakrpe i to je to, ovako zivotarim i sa ovim i ako ne predje neki threshold, eto mene sa sedamdeset godina kako pizdim od polu-dislokacije:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nisam bio kod doktora samo me klubsku doktor na minut pregledao,sutra idem.Oteko sam sav , bolovi su se smanjili , jedini mi je zent da ce mi doktor biti neki mesar koji ce dvopotezno da mi vrati vilicu u normalu :D

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

pa ono, dvopotezno = brzo. to je uvek dilema, dal vristati sekund ili kenjkati mesec dana:)

ja sam picka, pa uvek nekako izaberem kenjkanje i to nije dobro, samo da ti kazem:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...