Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proto, taj snimak je postavljen pre skoro godinu dana, a ovo o cemu se ovde prica je klip od pre neki dan.

Svakako hvala na ulozenom trudu, važna je želja da se pomogne :)

Auh, soz. Nisam ni gledao kad je uplodovano

A bio sam siguran da je to. Sve odgovara, Novi Sad, periferija grada, skijasi koje vuce auto. Mada nije ni bitno. :))

Nego, nesto me ne drma euforija oko nove godine i to, a svi su u nekom hajpu. U gradu je prokleta ludnica, cak su se stvorile guzve u saobracaju. :o

Link to comment
Share on other sites

haha, zvala me malo pre ona moja bivsa, kaze da mi pozeli srecnu novu godinu u slucaju da putujem negde. Prilicno sam dobro podneo taj kraci razgovor, iako mi je sad malo smor, ali dobro, proci ce. Idem da radim, a posle na neki hot dejt, nadam se da ce proci valjano, taman da preusmerim misli. :)

samo prcanje

Bring It

Link to comment
Share on other sites

smor smor smor smor ...

imam neki predosecaj da ce privatna zurka na koju sam sutra pozvana biti sranje .... kad sam pogledala ko sve dolazi, videla sam na spisku gomilu zena i fazon 3,4 muskarca..

imam i drugu opciju, kod ortakinje na gajbi, ali to je sve opste poznato drustvo i u tom sastavu smo blejali skoro pa cele godine ... :P

Count me in :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

haha, zvala me malo pre ona moja bivsa, kaze da mi pozeli srecnu novu godinu u slucaju da putujem negde. Prilicno sam dobro podneo taj kraci razgovor, iako mi je sad malo smor, ali dobro, proci ce. Idem da radim, a posle na neki hot dejt, nadam se da ce proci valjano, taman da preusmerim misli. :)

takvi pozivi redovno smore

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

smor smor smor smor ...

imam neki predosecaj da ce privatna zurka na koju sam sutra pozvana biti sranje .... kad sam pogledala ko sve dolazi, videla sam na spisku gomilu zena i fazon 3,4 muskarca..

imam i drugu opciju, kod ortakinje na gajbi, ali to je sve opste poznato drustvo i u tom sastavu smo blejali skoro pa cele godine ... :P

Dunjo moja arijevska, daj sve bitne informacije na pp.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bem ti novu godinu, sutra se cimam do bg-a kod nekog ortaka u stan... ne ide mi se, ali mi glupo da ne idem jer pravi kombo zurku zbog useljaja u stan, dobio posao neki ludilo, i kao i ng... lepo sam mislio da cu da blejim uz filmove pivo zenu i steam :tf: al nista od toga [b)]

nista ozdracu se bice ih sve blam :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

haha, zvala me malo pre ona moja bivsa, kaze da mi pozeli srecnu novu godinu u slucaju da putujem negde. Prilicno sam dobro podneo taj kraci razgovor, iako mi je sad malo smor, ali dobro, proci ce.

pošto nisi u stanju da je karaš radi sporta, učini sebi uslugu i oteraj je u kurac. al pošto nisi u stanju da teraš ljude u kurac, reci joj na finjaka da odjebe.

ako ni to ne možeš, nauči :*

Link to comment
Share on other sites

Da li možeš biti veća žena?

Nemoj molim te sad sa hejtom, drugarica mi je imala kao epi napad na moje oči i dijagnostikovan joj je tumor na mozgu, nisam ni za kurac. Još keva joj je radiolog, pa ju je ona snimala i dijagnostikovala... Dobro je samo što nije zloćudan, ali ipak... Jebem ti život i sve u kurac.

haha, zvala me malo pre ona moja bivsa, kaze da mi pozeli srecnu novu godinu u slucaju da putujem negde. Prilicno sam dobro podneo taj kraci razgovor, iako mi je sad malo smor, ali dobro, proci ce. Idem da radim, a posle na neki hot dejt, nadam se da ce proci valjano, taman da preusmerim misli. :)

Zovi je i najebi joj se mame mamine. Na finjaka ili kako već, samo prekini to, kako znaš i umeš. Dobar si dečko i čovek, zaslužuješ mnogo bolje.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...