Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

au

valjda je dovoljno pijan da se ne seća gde je bio

spremi štanglu za svaki slučaj i zaključaj vrata

nemaš kera?

ma imam sto je najgore,ali je vise kengur preobucen u psa...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@grujina prica me podsetlia

Posto moja majka ima reumatski artritis i vidi se na ulici da nije zdrava jednom su je 2 ciganke pratile do kuce,

sprco? :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricate o tome, sad se setih

meni su vrata u vecini slucajeva otkljucana, kad sam ja gajbi, posto me mrzi da ustajem da otkljucavam....

i tako kad neko zvoni, ja se samo proderem da udje

jednom prilikom, ista situacija i ja se derem 2-3 puta da ljudi udju, jos sam i ocekivao jednog ortaka, kad ono ni 5 ni 6 nego 7, jehovini svedoci :o

alergican sam do jaja na njih i vise ispizdim nego kad mi LDP pozvoni na vrata, ali opet mi nije bilo sve jedno, tako da sam ih na finjaka izbacio, tj. rekao sam im da nisam zainteresovan

i tako, sad sam se opametio, prvo se proderem da pitam ko je :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Auh, stigao sinoc oko 11, pola 12. Posle 2 meseca se ozderao, izdrogirao i prcao. Nisam spavao celu noc i celo jutro. Veceras popravka ^__^

U Novom Sadu si?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...