Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Kakva god da je igra (Morrowind sam obožavao, a Oblajvion je smorio najstrašnije), ona muzika mi ne izbija iz glave, po ceo dan zviždućem.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

De si Wulfi, kad cemo u teretanu ?

Instalirao sam onu sa sid fajlovima, bilo je errora i samo ignorujete, stavite ovaj update poslednji koji je ujedno i krek i vozite

Items meni je UZASAN, tacno se vidi da je radjen za konzole, poserem im se u usta

Al' ajde na sve se covek da naviknuti jelte

Lepo klizi inace, mislim i da nije previse zahtevna

Ja sam izabrao da budem Imperial, samo i dalje ne mogu da skontam da li sam mage ili warrior :D

A sad malo o stvarima unutar igre za one koji vec igraju

Btw gde ste otisli u pocetku, za onim guard-om ili onim iz kolica sa vama sto je bio ? :)

Link to comment
Share on other sites

huuuuulp

kako dinstaliram ovo chudo

skinuo sam razor verziju s wareza i konstantno mi izbacuje "error finding sim file"

ovo su svi fajlovi koje imam, nigde nema nikakvih sim fajlova (logichno)

su6-untitl.jpg

Edited by CBETA

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

To uopste ne lici na instalacioni a kamoli na ono u .iso fajlu. Uzmi otvori SKYRIM_EN, ocigledno je neka debilcina spakovala sim, sis isid fajlove. 7zip, rar ili preko komandera bez preimenovanja fajla, samo udji u njega i drag and drop. Nemam ispred sebe pa da znam da ce da upali, samo je to nesto sto bi ja probao.

I leba vam, prestanite da skidate prvo sto iskoci na RSS, jebo vas werezbb i bratija. Skinuo ga maksimalnom brzinom sa EUC-a, jesu govnare i smaraci za ratio i pravila ali uvek skine sve brzo i sto je najvaznije, radi kako treba.

Jes da cu da ga igram za novu godinu ali taman cu i komp da kupim :D

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Igram pola chuke, nije losha igra. Totalno je atmosferichna, kapiram da je po kvalitetu grafike slichna Oblajvonu, ali prosto ovi predeli i danzoni su mnogo lepshe uradjeni. IWD vs Bloom hell fazon, a Smorrowind me sada podseca na sobu koju je ludak okrechio svojim izmetom, al' mu je pred kraj zafalilo loma.

Najbolji kombat ikad u igrama ovog tipa, mada je to u principu pricha "koja ti je od ovih riba sa Daunovim sindromom najlepsha?" Skyrim >>>> Gothic >> Morrowind > Two Worlds itd. shto se mog dozivljaja borbe tiche.

O RPG elementima je prerano govoriti, mada definitivno za sada ima naznaka istih.

Ja sam zapalio za ovim drugim likom, varvarinom HURRRRF DUUUUURF! Zavrshio sam u Rivenwood-u ili tako neshto i baja koga sam pratio me je poslao kod matore koja je totalno u rebel fazonu i onda me je ona poslala kod nekog lokalnog lorda koji je neodluchan kojoj ce strani da se prikloni. Coko geju, jako me zanima kako se stvari odvijaju ako odesh za Imperijalcem, mrzi me da sad ponovo radim sve ispochetka na tu stranu, ali skroz je kul ako te taj izbor makar usmeri na neku drugu stranu. Dakle, postoji li zaista izbor ili samo bijedna iluzija izbora *khm NWN2 khm?

Skill tree izgleda sjajno, ima nekih zaista zanimljivih i potecijalno uber zabavnih izbora, kako zaista funckionishu i vaznije, koliko su zaista efikasni cemo verovatno znati mnogo kasnije.

Interfejs je uzas, ali kapiram da cu se navici.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kod tog Razorovog instalera moraš ručno da navedeš putanju do SID fajla, nema veze što je u istom folderu, verovatno ga ne konstatuje. Mislim nisam još probao Skajrim al ista priča je bila i kod prethodnih Steam igara koje je Razor izbacio, sve mora ručno.

Jes da cu da ga igram za novu godinu ali taman cu i komp da kupim :D

Prethodno ovde da se konsultuješ, da ti ne uvale neko vnogo!

Link to comment
Share on other sites

Што се мене тиче, Бетезда, Активижн, ЕА, сеча прашума, амери који бомбардују разне државе, јасеновац, на то све гледам исто.

/рејзез шилд

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vazi a ti nemoj da nisi lv75 sa full raid opremom. :D Brate, oce, majko ubija u pojam kucanje, ponajvise sto stoka je izmenjala pola stvari po onim pravilnicima iz SRJ pa sad menjam u aktuelne SR. Fun Fack: Mozda cu morati da se preregistrujem u Samostalnu Pekarsko - Buregzijsko - Poslasticarsko - Zanatsku Radnju ili nesto sto obuhvata sve navedeno. Samo zato sto svo testo koje nije obicno kvasno je *drum rol* poslasticarsko. Znaci dajem paru na paru da su ovaj pravilnik i njemu slicne smisljala 3 debila izmedju ispijanja alkohola i unosenja droge.

... ladno rant. JEL VIDIS STA SI URADIO!!!!!!????

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mora da je wulfgar prcao pre igranja cim je ovako dobro raspolozen i nije zahejtovao ko zmija ! \\o//

brofist!

Sad kad imam komp koji moze komotno da tera 'vake stvari hteo sam da opljunem onako poshteno, iz prve ruke, al' moram da priznam da sam ovaj put pozitivno iznenadjen!

Josh utisaka:

Dvoruchna oruzja imaju onaj tezak filing, ne mozesh samo da seckash kao da mlatish chachkalicom kao npr. u Divinity 2, nego natezesh iz petnih zila. Npr. zaletish se na lika koji ima mach i shtit i dok ti zamahnesh jednom on te tri puta isek'o i onda izblokirao, a ako recimo pokushash da odrzish distancu lako moze da ti se desi da zamahnesh u prazno, ispucash staminu nizashta i josh si otvoren za kontranapad. Zagin'o sam par puta na takve gluposti i onda posle izvuchene pouke i reloada maltene se izvuchem neogreban protiv trojice.

Nema Oblajvon sranja sa adjustovanjem levela, bar ga ja za sada nisam primetio.

Igra radi izuzetno glatko, loading je skoro trenutan. Nema bagova, crasheva itd.

NIje mi jasno kako se poziva ono favorites. Ako mi je udarac na LMB, a blok na RMB, kako nameshtam da nrp. shout bude neshto trece?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Au, grafika je ko Oblivion sa high-res texture paketom i promenjenim modelima, i to sve na ultra (mogu misliti kako je tek na Xboxu koji je verovatno jedva medium) al je zato pet puta zahtevnije. I'm dissapoint.

Kontrole su nekako awkward (isključio sam vsync i mouse acceleration u INI fajlu, malo je bolje ali ništa specijalno). Utakao sam xboxoliki džojped, sad je već druga priča. Ako su već pravili s konzolama na umu, idemo tako, jebiga.

Link to comment
Share on other sites

Au, grafika je ko Oblivion sa high-res texture paketom i promenjenim modelima, i to sve na ultra (mogu misliti kako je tek na Xboxu koji je verovatno jedva medium) al je zato pet puta zahtevnije. I'm dissapoint.

Kontrole su nekako awkward (isključio sam vsync i mouse acceleration u INI fajlu, malo je bolje ali ništa specijalno). Utakao sam xboxoliki džojped, sad je već druga priča. Ako su već pravili s konzolama na umu, idemo tako, jebiga.

quitcherbitchin, radi tastatura i mish sasvim lepo! Oduvek si mrzeo Bethesdu i trazio svaki izgovor da pljujesh njihove igre!

Ukr'o neshto (sluchajno, najke mi) i lik poslao batinashe na mene posle tipa dan, dva. Josh sam i zaradio od njihove opreme! XD

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...