Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Da cekam dok ne ubijem prvog zmaja? Brate mnogo je to. Ko kad mi neko rekao, e gledaj Breaking Bad, jes da su prve dve sezone ocaj, al u trecoj bude super. [V]

Ovo zvuči kao da je rekao neki konzolaš, zapravo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da si fan doticne serije.

edit:

pazi kad sam tacno ubo hihi

I ja se pridružujem, jedva sam se nakanio da skinem i sad sam odgledao prve dve epizode i oduševio se.

Starbak:

06_06_01_WayneD.jpg

Really? Meni nekako bazdi na white middle class izbljuvak, sa antipaticnim likovima i zaista bolno dosadnim epizodama. Da kazes 2-3 u celoj sezoni da se nesto zanimljivo zbiva.

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Lol, to da zvučiš kao konzolaš odnosilo se na komentar za Skyrim. Mislim, izem ti igru koja mi u prvih pet minuta ne pokaže sve što ima da ponudi, uninstall!

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ako vam se desi bag u tom main questu kad dodjete do tog lika i vrata ako vam neotvori kucajteu konzoli tcl i prodjite kroz vrata i opet kucajte tcl pitajte ga nesto i on ce otvoriti vrata...

a kako će ovi na konzolama da kucaju u konzoli? :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Lol, to da zvučiš kao konzolaš odnosilo se na komentar za Skyrim. Mislim, izem ti igru koja mi u prvih pet minuta ne pokaže sve što ima da ponudi, uninstall!

Grafika, mehanika kretanja i borbe, konzolaski interfejs i opcije, da li se ista od ovog menja posle 5 minuta?

Onaj lik sto te prati kroz tutorijal mi je najaci, sto objasnjava basic stvari sto smo u Morrowindu sami radili iz radoznalosti i zbog zdravog razuma. I posle kaze, "mislim da je najbolje da se razdvojimo", ja vec krenuo na svoju stranu cim sam izasao, berem cvece, skacem kroz prirodu, pobio neke bandite, slucajno se vratim na put, kad ono opet on, krene nesto da mi prica o osecanjima...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Grafika, mehanika kretanja i borbe, konzolaski interfejs i opcije, da li se ista od ovog menja posle 5 minuta?

Nope, kao ni u slučaju Morrowinda koji je bio premium konzolaška igra od starta.

A i niko ti ne brani da ideš na koju stranu hoćeš i da istražuješ, ja tog početno lika nisam posle ni sreo (čak sam mislio da je samo skriptovan i da će da "ispari" iz gameworlda jednom kada odradi ono za šta je programiran).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nego kapiram da Gianti nisu u igri za nista bez da setkaju tuda? Jer kad ga napadnem posalje me do meseca . I to bukvalno .. Isti kurac sa mamutima...

Ubih sinoc 2 gianta na 5tom lvlu. Tuko sam se oko 2 i po sata posto ako me udare 1 shoot a jos igram woriora, nista mi nisu bacili a plus mogo sam samo da protrcim pored njih do pecine koja me je zanimala. Al eto kad se zainatim :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Igra izuva imo, 4 dana se ne pomeram od kompa..plasim se za svoje zdravlje... Tehnicki ne izlgeda bas najsjajnije, ali zato stilski j*** mame, a kvantitet...omg the kvantitet.... <3

Prvo igrao nekog hevi armor battle mage-a, nakon toga otkrio lepotu koja je dual wield-ovanje daggera i rerollovao u assassin/thief-a... Ne znam zasto ste se zalili na archera, ja sam do lvl ~15 igrao na expert bez vecih problema, sad na hardu letim kroz igru... dual daggeri iz sneak-a rade x30 dmg, blood dragon pada iz jednog dual power attack-a...

Toliko od mene...vracam se u Skyrim =]

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

Grafika, mehanika kretanja i borbe, konzolaski interfejs i opcije, da li se ista od ovog menja posle 5 minuta?

Onaj lik sto te prati kroz tutorijal mi je najaci, sto objasnjava basic stvari sto smo u Morrowindu sami radili iz radoznalosti i zbog zdravog razuma. I posle kaze, "mislim da je najbolje da se razdvojimo", ja vec krenuo na svoju stranu cim sam izasao, berem cvece, skacem kroz prirodu, pobio neke bandite, slucajno se vratim na put, kad ono opet on, krene nesto da mi prica o osecanjima...

Sta sam onda ja trebao da kazem za Gothic 3 i njegov combat sistem? Ili pak za Mass Effect 2 ili mozda Witcher 2 ? Skyrim ima bolji combat i bilo koji drugi sitem od 90% RPG igara. To sto je interfejs u obliku quick menija nije smak sveta, sta vise, mnogo mi je jednostavnije da menjam opremu i spellove nego recimo u Oblivionu (koji je tek bio propast sa startom). Ako ti se zaista igra, odigraces. Na kontrole ces se navici nakon sat vremena igranja. Igra je dovoljno dobra da ti te stvari ne predstave nepremostivu prepreku.

Link to comment
Share on other sites

Samo ću dve reči da kažem: TABLEARNI INVENTAR!

Šta je tu teško, zar to nije moglo za nekoliko sati da se isprogramira za PC verziju? Ma mogli su i html tabelu da importuju, samo da ne mora toliko da se skroluje, ubija u pojam i u Oblivionu, i u Folautima, a i ovde će...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Nope, kao ni u slučaju Morrowinda koji je bio premium konzolaška igra od starta.

A i niko ti ne brani da ideš na koju stranu hoćeš i da istražuješ, ja tog početno lika nisam posle ni sreo (čak sam mislio da je samo skriptovan i da će da "ispari" iz gameworlda jednom kada odradi ono za šta je programiran).

kako moze biti da je morrowind premium konzolaska igra a izasla je prvo za pc , nije nikakvu nagradu pokupila za konzole itd itb

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne razumem sta vam je u Skyrimu toliko konzolasko, osim interfejsa, koji se skoro uopste i ne vidi (sto je i dobro, jer ovo nije Diablo)?!?! Za mene je konzolaska igra Dragon age 2, a ovo je giga puta bolje.

Dragon Age 2 je sranje a ne konzološka igra, ovo je multiplatformska igra u kojoj su mnoge pc gotive ojađene a korisnici konzola nisu uskraćeni ni za šta osim za tastaturu/miš, a pod tim mislim na nedostatak osnovnih statistika, arkadno levelovanje skilova i generalno nedostatak sofistikacije i detalja u svim aspektima igre. Na žalost su gejmeri na konzolama u proseku polumentalnoretardirani tako da i hitovi za njih ne smeju da budu komplikovane igre. Kao što Overlord iz Wargaminga reče na pitanje "Kako vam se svideo gamecon u londonu i da li ćete doći ponovo?": "Bilo je sjajno ali nećemo doći nikad više, Engleska je zemlja konzolaša i ti ljudi su imali probleme sa konceptima kao što je repaircost tenka posle borbe, cena municije, itd.".

Što se mene tiče Skajrim mi je super osim govnjavog menija koji bi trebalo zabraniti zakonom. Jednostavno igru posmatram kao proizvod za malo mlađu publiku i za mediokritete kojima je konzola sve i svja i trudim se da izvučem iz igre max roleplay value i ložim se da je dualkastovanje kul. I dalje žalim za revolucionarno kompleksnim Daggerfallom i fantastičnim Morrowind, šoćiram se što iko uopšte spominje meni imbecilni oblajvion i poslednjom snagom oplakujem crnu budućnost franšize.

Link to comment
Share on other sites

Konzola je i zamišljena kao brza, pick and play platforma, zato su i igre u skladu sa tim. Kao kad bi zamerao što na arkadnoj mašini u luna parku ne postoje RTS-ovi.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Није у томе проблем, занемарујеш најбитнији део а то је да најкомплекснија платформа мора да пати због мултиплатформности. Замисли да постоје РТСови у луна парку, прилагођени за ону дечицу и цигиће што троше жетоне тамо, као и за интерфејс у виду ручице и три дугмића, а исти такав наслов је и на компу, исти такав са све интерфејсом за интерлејсовани екран и ручицу са три дугмета... Просто неће да ваља како год да окренеш. Не ради се о томе да је неко супериорнији човек, али ја кад бих имао конзолу, пикао бих мортале и компанију јер је за те игре управо најбитније то што си навео, плагенплеј, није битна резолуција/опције/интерфејс је рудиментаран јер нема ту шта да се ради, таква је игра, даље, игра није комплексна већ је изи ту плеј-хард ту мастер, што је пун погодак за аркаднолико зезање са другарима и тако даље у том стилу.

Оно, сад кад би ферари узео да покрива цело тржиште једним аутомобилом, на шта би то личило, спортски ауто, пуно коња, а опет, треба да стане петоро плус пртљаг, треба да не буде спуштен да не би ударао у лежеће полицајце, треба да буде кастомизабилан, али не превише да се не би збунио неко ко се не разуме, треба да има сандук на крову да може да се вози камп опрема итд итд итд и на крају добијеш ауто који не ваља ни за шта, уместо да си правио или или.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Konzola je i zamišljena kao brza, pick and play platforma, zato su i igre u skladu sa tim. Kao kad bi zamerao što na arkadnoj mašini u luna parku ne postoje RTS-ovi.

Ispišali bi smo krv da postoje, za godinu dana bi smo imali Starkraft3 u kome nema resursa i jedinice bez statistika. :))))

Kako mi je jebeno krivo što je Elder Scrolls podleteo pod točkove toj priči. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...