Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jbg tebrex,kasno sam skontao,u kupeu je sad nedeljom vec neko vreme neka srednjoskolska zurka i toliko se raspao da cak ne idem ni da gledam mlade sise:>

ko je uopste svirao,odnosno sta su svirali?

pa zasto sinoc nije bila ta zurka? :(

Mi smo bili gore, tu je pustao neki lik, ali laganu muzikicu, cak i previse za moj ukus, ne mozes ni da djuskas uz ono. A dole je bio neki bend, sviraju neki rok (nazalost nista od poznatih pesama), i bilo je fazon 10 ljudi. U sustini beda velika, ali meni bilo dobro jer sam imao to drustvo.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na nekom izboru (jednom od verovatno dvadeset) za automobil godine, a njega naravno prati i izbor za Miss automobilizma godine ... brate :))

Prvo one dve bliznakinje iz klinki što ja ne znam koje sve promocije u gradu nisu radile, drugo neka "ćerka od direktora" šema, onda popunjavanje mesta nekim ribama iz kojekakvih agencija... i auto godine Citroen C3 ako nekog zanima. A miss automobilizma neka, mislim da nije bila u klinkama do sada! Kad bude fotki proslediću!

Link to comment
Share on other sites

pochinjem da mrzim sebe... vec mesec dana mi je spavanje u kurcu, uopshte nocu ne spavam i kazhem sebi sad cu izdrzhati do sutra uveche i onda da legnem ko chovek na vreme i resetujem se, ali me umor savlada oko 4-5 popodne i legnem da odspavam sat vremena... i onda se taj sat pretvori u 3-4 sata, pa opet ne mogu da spavam tu noc, a sutradan sam ceo dan umoran. pritom sam probao i da se napijem, da se fizichki izmorim, chak sam pio i neki chaj za spavanje, ma jok...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na nekom izboru (jednom od verovatno dvadeset) za automobil godine, a njega naravno prati i izbor za Miss automobilizma godine ... brate :))

Prvo one dve bliznakinje iz klinki što ja ne znam koje sve promocije u gradu nisu radile, drugo neka "ćerka od direktora" šema, onda popunjavanje mesta nekim ribama iz kojekakvih agencija... i auto godine Citroen C3 ako nekog zanima. A miss automobilizma neka, mislim da nije bila u klinkama do sada! Kad bude fotki proslediću!

Jel bila ova? :)

63977_481427843179_8177433179_5759567_7076453_n.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pochinjem da mrzim sebe... vec mesec dana mi je spavanje u kurcu, uopshte nocu ne spavam i kazhem sebi sad cu izdrzhati do sutra uveche i onda da legnem ko chovek na vreme i resetujem se, ali me umor savlada oko 4-5 popodne i legnem da odspavam sat vremena... i onda se taj sat pretvori u 3-4 sata, pa opet ne mogu da spavam tu noc, a sutradan sam ceo dan umoran. pritom sam probao i da se napijem, da se fizichki izmorim, chak sam pio i neki chaj za spavanje, ma jok...

reve imao sam ja taj problem, cak sam i postavio topik na jednom posebnom forumu! resenje je da obrises fm hon i cs i uzmes da citas neku knjigu i da se bavis sportom! :D

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na nekom izboru (jednom od verovatno dvadeset) za automobil godine, a njega naravno prati i izbor za Miss automobilizma godine ... brate :))

Prvo one dve bliznakinje iz klinki što ja ne znam koje sve promocije u gradu nisu radile, drugo neka "ćerka od direktora" šema, onda popunjavanje mesta nekim ribama iz kojekakvih agencija... i auto godine Citroen C3 ako nekog zanima. A miss automobilizma neka, mislim da nije bila u klinkama do sada! Kad bude fotki proslediću!

Daj pix te bliznakinje!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...