Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

tesko cesh se najesti leba kao menadzer u Srbiji ( ne samo sa singidunuma, nego uopste) jer dok zavrshish sa citanjem ove rechenice, diplomirala su 3 nova menadzera.

mada, dok bude bilo butika u Uscu i Delti, uvek ce biti posla za diplomce filozofskog, skandinanvskih jezika i menadzere...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odustala sam od potrage za pederom zvanim decko.... dosta mi je vise , bacam anatemu na sve muskarce :P

trazim master za Bech .. ali ujedno bih morala da nadjem i posao jer mi je prosek jadan da ne moze biti jadniji i onda nikako ne mogu da dobijem neku stipendiju ...

Previse vremena na ruru...:)

Inace, za Austriju ti samo treba znanje nemackog...mislim da ti nece puno gledati u prosek...

Devojka mog brata bas tamo zavrsava neko programiranje, a inace sve vreme radi za prilicno pristojnu kintu u nekom osiguravajucem drustvu...(doduse nije u Becu, nego u Salcburgu)...to bas moze da ispadne dobro..jedina mana je sto ima mnogo nasih, bosanaca i hrvata :)

Inace, malopre zavrsismo sastanak koji se nastavlja u 8 veceras....a, najavljen je rad i u subotu i u nedelju....raspad u najavi, tako da vredi dva raspada...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Previse vremena na ruru...:)

Inace, za Austriju ti samo treba znanje nemackog...mislim da ti nece puno gledati u prosek...

Devojka mog brata bas tamo zavrsava neko programiranje, a inace sve vreme radi za prilicno pristojnu kintu u nekom osiguravajucem drustvu...(doduse nije u Becu, nego u Salcburgu)...to bas moze da ispadne dobro..jedina mana je sto ima mnogo nasih, bosanaca i hrvata :)

Inace, malopre zavrsismo sastanak koji se nastavlja u 8 veceras....a, najavljen je rad i u subotu i u nedelju....raspad u najavi, tako da vredi dva raspada...:(

Brate rad vikendom oslobadja.

Inace, kjoot je i danas bio divan, ponovo mu nije stavljao prst u dupe dok sam caskao sa klijentima! Kojot car profesionalizma.

* mu=mi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

krenuo da pisem sta sam radio danas do detalja, i deluje jako smesno :)

uglavnom sam postavljao kablove za protivpozarni sistem na kampusu

sada cu da ubodem lajvstriming nekog fudbala da gledam sa cimerima, jer jos nemamo tv na gajbi

ako ubodem na kladionici, vodim ceo rur u Kaiserstrasse

zahvalite Gruji...ovog Mendzija nikad nema kada treba

Link to comment
Share on other sites

Posao od 9 do 5, kod babe na rucak, kod krojaca na merenje za kaput i konacno gajbi... I tako je jebeno do jaja sto su se konacno stabilizovale neke stvari i sad mirne duse mogu da pocnem da planiram jednomesecni roadtrip na ruti Egipat - Jordan - Sirija - Turska. :)

Link to comment
Share on other sites

od sutra krećem kardio u teretani, moram se spremiti za nukelarni udar temeljne zimske hrane

u koju teretanu ideš? ja ću opet da krenem kad mi dosadi vežbanje na gajbi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...