Jump to content

Najbolja reklama za kola ikada!


dovlagsi

Recommended Posts

9 hours ago, millanče said:

Lepo izbunaren topik 🙂 Ja možda jesam fan Poršea, i pomalo hejter/kritičar BMW, i ne znam da li je bilo, ali meni je ovo najbolja reklama za automobil ikad

 

da, da, ovo je jedna od onih reklama što se razmenjivala na CD-ovim "najbolje reklame" i bila na "reklamožderima" 🙂

eh reklamožderi, koliko taj koncept sad više nema smisla :))

41 minutes ago, dovlagsi said:

VW ID Buzz - ovo mora biti najviše potrošenih dolara spram maks brzine reklamiranog vozila (145 kmh)!

total$/max spd = nova jedinica, zovite Pariz! 

ne znamo francuski, a oni druge jezike ne govore 😞

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Lucky said:

haha, video sam ovu reklamu zapravo na televiziji, vidim poznata mi. nije stvarno toliko loša koliko može da bude, a zapravo mislim da su baš dobro uboli ciljnu grupu za reklamiranje tj. tu ekipu kojoj star wars franšiza je i dalje ok, te kao mlađe tehnološke porodice sa decom, ćale geek i tako to.

a ja sam je postovao odmah nakon što sam je video na televiziji (možda i previše ishitreno u tom momentu) : ))

za ovo drugo definitivno, plus mi je nekako bilo i ok što je "skupa" reklama, jer je skup i auto pa onda to kao ima smisla.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, togFU said:

a ja sam je postovao odmah nakon što sam je video na televiziji (možda i previše ishitreno u tom momentu) : ))

za ovo drugo definitivno, plus mi je nekako bilo i ok što je "skupa" reklama, jer je skup i auto pa onda to kao ima smisla.

mislim da se skup odlično tu preklapa za ovo, neko je odradio dobar targeting.

evo baš imamo dovlu ovde koji hejtuje auto jer 145km/h i ima još tu negativnih komentara. to je ista ekipa koja u SW nalazi sve gluposti i woke momente i rupe i loše stvari (obe stvari smatram objektivnim kritikama da se razumemo). E ali ima grupa koja će da uzme auto jer wow kako je lep i električni i za decu strava koja je jednaka ta ekipa koja wow star wars super idemo da stavimo naše star wars kapice i u star wars majicama svi porodično idemo u bioskop. a da bi "poštovali" tehniku u kolima moraju biti na geek strani + verovatno platežno iznad proseka i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ali čekajte, zar nije nešto da će sad sva kola imati to neko ograničenje, kao da sam čitao nešto da u EU od za koju godinu će morati kola imati fizičkog ograničenje brzine? Sva?

edit: i sad imaju fizičko ograničenje :)) mislim, kompjuterski podešeno.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Lucky said:

Ali čekajte, zar nije nešto da će sad sva kola imati to neko ograničenje, kao da sam čitao nešto da u EU od za koju godinu će morati kola imati fizičkog ograničenje brzine? Sva?

edit: i sad imaju fizičko ograničenje :)) mislim, kompjuterski podešeno.

a to što je bilo nedavno u novinama je možda samo ono da imaju o čemu da pišu, pominjalo se neko ograničenje na 180 km/h valjda...  a to što imaju, većina proizvođača trenutno ima podešeno ograničenje na 250 km/h, čak i kod nekih sportskih modela

Link to comment
Share on other sites

Ako pod "većina" misliš 3 nemačka, onda da, imaju džentlmenski sporazum da klasične verzije kola imaju softverski limiter na 250. Japanci su imali sličnu stvar u prošlom veku sa konjažom, ali samo za domaći trg.

Mimo nemačke i balkana ja ni ne znam gde "smeš" da gaziš debelo preko ograničenja, bez konkretnijih posledica.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Junkie said:

Ako pod "većina" misliš 3 nemačka, onda da, imaju džentlmenski sporazum da klasične verzije kola imaju softverski limiter na 250. Japanci su imali sličnu stvar u prošlom veku sa konjažom, ali samo za domaći trg.

Mimo nemačke i balkana ja ni ne znam gde "smeš" da gaziš debelo preko ograničenja, bez konkretnijih posledica.

Slovenija dusu dala za 180 na par deonica gde autoput ima nizbrdice od po par kilometara :tf:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

a to što je bilo nedavno u novinama je možda samo ono da imaju o čemu da pišu, pominjalo se neko ograničenje na 180 km/h valjda...  a to što imaju, većina proizvođača trenutno ima podešeno ograničenje na 250 km/h, čak i kod nekih sportskih modela

ma jok, neka kao EU direktiva, možda zapravo UK direktiva sad kad vrtim film, ali znam da je bila ta priča da će da ograniče na tipa 160kmh lupam sva nova vozila.

250kmh realno nema ni potrebe da ograničavaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Junkie said:

Ako pod "većina" misliš 3 nemačka, onda da, imaju džentlmenski sporazum da klasične verzije kola imaju softverski limiter na 250.

normalno, samo njemačka! i taj sporazum furaju još od devedesetih ako se ne varam

što se kazni tiče, u kom roku stižu i je l' ima fora da može da zastari? :tf:

Ja moram priznati da kroz Hrvatsku vozim dinamično, kad nema nikog 180-200, pa "spustim" na 150-160 ako ima kamiona na putu i to... kroz Sloveniju mislim da ne idem iznad 170 tako da sam valjda ok!

Link to comment
Share on other sites

a to što je bilo nedavno u novinama je možda samo ono da imaju o čemu da pišu, pominjalo se neko ograničenje na 180 km/h valjda...  a to što imaju, većina proizvođača trenutno ima podešeno ograničenje na 250 km/h, čak i kod nekih sportskih modela

Samo cu reci da klot Audi A7 nema limit na 250 heh
  • Like +1 2

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Junkie said:

50 preko je 400e + 3 poena

60 preko je 1200e + 9 poena

znaci ustedeo sam 800e :tf2:

41 minutes ago, togFU said:

Ja moram priznati da kroz Hrvatsku vozim dinamično, kad nema nikog 180-200, pa "spustim" na 150-160 ako ima kamiona na putu i to... kroz Sloveniju mislim da ne idem iznad 170 tako da sam valjda ok!

HR ubedljivo najdosadniji autoput ikada. Tu drzim 139 da ne izazivam sudbinu.
SLO em prelepa zemlja em putevi kidaju, steta sto su roboti od nacije : D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

HR ubedljivo najdosadniji autoput ikada. Tu drzim 139 da ne izazivam sudbinu.

 mislim da se nije desilo da idem HR autoputem da nisam video nekoliko presretača, tako da ne bih savetovao zezanje u svakom slučaju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...