Jump to content

Sta ste novo otkrili od muzike


Recommended Posts

jebote, stara je pesma to je u redu, nisam je primetio..i sad sam je slucajno cuo u reklami i nasao..i vidim izvojdaca i smorim se ali jebeno zvuci kao da ju je daft pank licno radio! Nisu se valjda prodali ovom ciganu i radli mu produkciju?!?!? Zvuk je kao da slusam neku kombinacijju aerodynamica i technologica valjda, nisam tacno siguran ali ako nisu oni radili onda im je ovaj malo uzeo zonfa realno..

Link to comment
Share on other sites

Ај кад сам већ овде

Штета што остатак албума није оволико кул, само сам ову пјесму сачувао од канте.

Ooodlično, da sad imam džoint jedan pri sebi i da je prijatno letnje veče negde na evropskoj sredozemnoj obali, mislim da bi doživeo nirvanu :)

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Converge

Website | Last.fm | Wikipedia

likovi imaju vec 8 albuma, sviraju neki hardcore/noise/sve-sto-ima-veze-sa-besom, i ko god gotivi ovaj trip, sigurno ih ili vec slusa, ili ce ih jako zgotiviti.

poslednja dva albuma su do jaja, mada se svi kunu u Jane Doe iz 2001. koji jos uvek nisam preslusao kako treba.

ovako otvorise poslednji album:

ima i (nista manje kvalitetnih) mirnijih stvari - http://www.youtube.com/watch?v=NIQ0VKTjRhw, ali i divljanja -

.

o/

Edited by digrejzö
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...