Jump to content

Sta ste novo otkrili od muzike


Recommended Posts

Deluju neke pesme isto, ali meni deluje da je ceo ovaj album jedna pricha i tako treba da se slusha.. Nisam slushao pojedinachno pesme vec ceo album u celini nekoliko puta danas i predobar mi je :)

 

Pored Get lucky, The game of love mi je vrhunska :)

Link to comment
Share on other sites

Deluju neke pesme isto, ali meni deluje da je ceo ovaj album jedna pricha i tako treba da se slusha.. Nisam slushao pojedinachno pesme vec ceo album u celini nekoliko puta danas i predobar mi je :)

 

Pored Get lucky, The game of love mi je vrhunska :)

 

Evo ortak uradio rmx, da mozemo da vrtimo i u klubu ovu laganezu....  :)

https://soundcloud.com/metrosole/daft-punk-the-game-of-love#play

 

 

 

 

Novi album daft punka vraca u prvi plan zivu svirku, originalne ideje i esenciju crnog plesnog zvuka 60tih, 70tih i 80tih..... Ljudi nisu semplovali jebeno nista i napravili su album koji je celina i koji se tako i konzumira.... Album je kvalitet ali niti je za na prvo slusanje niti je klubski zvuk u pitanju, znaci ko je imao neka odredjena ocekivanja, bojim se da se zato i razocarao, za DP treba uvek biti openminded jer oni zaista voze svoj licni trip i postavljaju uvek nove standarde...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

 

jes' da sam vec kacio, ali je ovo genijalno. ako Flojdov Pulse ima IDM brata blizanca, to je ovo. Tobin gazda!

 

preporucujem u HD-u na sto vecem TV-u, kad vec nismo bili u prilici da gledamo/slusamo uzivo...priprema isam 2.0, bice super.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

odsluso natenane RAM i mogu reci da mi se jako dopada..sustina je ono sto je fatboy vec napisao - ovde nema semplova, vec cista muzika i njihov omaz licnim idolima..ceo fazon albuma me dosta podseca na npr Something about us, s tim sto je sve dovedeno na neki bolji i visi nivo..Instant crush - pesma sa pevacem strokesa mi je vrh..i naravno heroj -  

 

``My name is Giovani Giorgio, but everybody calls me Giorgio``..pesma kao da je teleportovana iz `79

 

sve u svemu, ljudi su verovatno ocekivali neki novi discovery a ono sto je DP izbacio je novo trendsetovanje i neki novi fazon koji samo oni mogu da pruze..

 

i da - cela marketinska kampanja za ovaj album im je stvarno bila perfektna i prvi put se neko bas dosta iscimao oko toga..otuda verovatno i toliki hajp

Link to comment
Share on other sites

i meni prija taj album. kod morodorove pesme me smara taj intervju na početku, prvih par puta je naravno zanimljiv al svaki sledeći moram da vadim telefon iz džepa i premotavam na cca 1:30 :D

Link to comment
Share on other sites

sjajan album. evo jedna odlicna obrada get lucky-ja, neocekivano!

 

Edited by Kung Lao
  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobar ovaj endru, srchem torentz

 

edit: u hvala za preporuku, nisam ocekivao dva toliko dobra albuma!

Edited by Kung Lao
  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:)

 

I da, još jedna preporuka. Stimminga pratim dosta dugo, ali ovaj novi album je takođe skroz kul. Ime albuma nosi naziv kao i ime artista, što će reći "Stimming - Stimming"

Evo jedna pesma sa njega, pa kome se svidi, nek skida ostatak. Ovo ima na Soulseeku :)

Edited by lawl_
  • Upvote (+1) 1

:v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...