Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel se samo meni čini da devojke više napadaju kad već imaš nekog ili je to generalno?

i ne zajebavam se, ozbiljno pitam. za sve ovo vreme koliko se već viđam sa nekim (oko 2 meseca) prišle su mi tri devojke, dok pre kad nisam imao.. ne mogu da kažem devojku, već neku vrstu drugarice sa beneficijama, nije bio slučaj da se to dešava tako retko.

čudno.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Večeras je i btw Malboro žurka - Seamus Haji, Alex Gaudino i Bodyrox - pa eto nekom povoda da izađe.

Ja večeras kuliram uz knjigu jer mi je sinoć bilo vr' u Tube-u pa ne bih da kvarim utiske :)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Šta je večeras po programu u KST-u Kreki i Nikita ? ?

Subota 13.11.2010

Prodigy, Chemical, Depeche, Trainspotting, Billy Idol, Offspring, Fatboy, Kosheen, Blur, Faithless, Ramones, Mano Negra, Doobie Brothers, Snap, etc...

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

jer obicni panduri nemaju ni normalnu platu i opremu

wat

kolko sam ja cuo, solidne su im plate i to vise nego solidne (a cuo sam od high leveled cz npcs), a sad ce da budu jos solidnije kad treba da se brani rezim

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kili, skroz mi nije jasna tvoja prva recenica

dulio,varash se. cz primerci su lepo placeni za razliku od "ulichnih policajaca",sto mozesh da vidish i iz cinjenice da veoma mali broj ljudi iz beograda hoce da bude policajac

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ trupsi - ma da, znam šta se desilo, postovah na UPT-u tamo, ali sad čitam, htela da se popne na skelu pa joj panduri nisu dali, a ona nastavila posle da beži ka Brankovom? Mislim, šta su ti panduri radili kod skele kad su je videli, kao "ti uzrujana ženo koja trčiš brzo, nemoj na skelu a dalje šta ćeš nas ne zanima".

Link to comment
Share on other sites

kili, skroz mi nije jasna tvoja prva recenica

dulio,varash se. cz primerci su lepo placeni za razliku od "ulichnih policajaca",sto mozesh da vidish i iz cinjenice da veoma mali broj ljudi iz beograda hoce da bude policajac

Kad smo kod pandura, ovi zavrshavaju kriminalistiku sledece godine. Chetvrti lik je uchio sa mnom u srednjoj. 95% njih su amebe u zeldi fazonu. Super nam je drzava lol.

33914_448412519310_737849310_5070109_2653579_n.jpg

.

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram kakvi su ovo likovi? Mislim, ne razumem se baš u gruvanje (vudi pomozi!) ali svi izgledaju kao neke igračke koje dobiješ u delovima pa sklapaš, pa do'vatilo neko dete i napravilo sranje. Nekako su u disproporciji i kao da se nisu lepo gruvali. Ok, znam da se ruke najlakše nabilduju i to, ali ovaj prvi lik ima veće ruke nego trup, ovaj drugi k'o da nikad nije radio triceps nego samo biceps, onog poslednjeg ne bih ni komentaris'o :)

a opet, možda se varam, možda to treba tako :)

Link to comment
Share on other sites

kili, skroz mi nije jasna tvoja prva recenica

dulio,varash se. cz primerci su lepo placeni za razliku od "ulichnih policajaca",sto mozesh da vidish i iz cinjenice da veoma mali broj ljudi iz beograda hoce da bude policajac

ne mislim na primerke iz cz, nego su mi ljudi iz cz rekli to za pandure. svake godine vec nekoliko godina dobijaju povisice+beneficije, znao sam cifre, ali me ne interesuje nesto pa sam zaboravio.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...