Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Ovo nije stereotip, to je neko rur izmisljeno nepisano pravilo, koje je nastalo od recenice "e, ajde vrati se na cs podforum". To sto je danas omladina generalno nepismena, nezainteresovana, neobavestena (sta god vec hoces), ne treba striktno vezivati za kanter, niti za bilo koju drugu igru.

pa nije niko reko da su oni takvi ZATO STO igraju kanter, vec da takvi obicno odu na kanter. i nema veze sa omladinom, ja sam igrao kanter u igraoni sa matorim kanterasima i sa matorijim od mene i takvi su. i to uopste nije vezano za rur, taj izraz se koristio odavno pre nego sto su na ruru poceli da pricaju 'vrati se na cs forum' i slicno. takvi likovi su se u startu isprimali na kanter, otkud znam zasto, verovatno tu ima milion faktora, od socijalnih do pitanja vremena u kom se kanter pojavio. ali je cinjenica da je gro kanter populacije takvo i nema sta tu tebe da tangira ako ti nisi. i to sto ti nisi je jedino bitno za tebe u celoj prici.

evo ti primer, 95% slikara su pijandure koji pojma sa slikanjem nemaju. i to je cinjenica i jedan vrlo tacan stereotip. i ja treba sad da se ljutim zbog toga? naravno da ne, ja nisam takav i to je to, ali to sto ja nisam takav nema veze sa tim sto devet od deset likova jesu.

evo jos jedan. likovi koji izgledaju ko ja su naci skinsi. 99% njih. i sto da se ljutim ako neko ko me ne zna pretpostavi da sam ja skins? nemam razloga, on je lepo odigrao svoju ulogu analiticara, trebalo je to da zakljuci, da je zakljucio drugacije, bio bi lud.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, ali zato oni rade na en masse planu, inace imaju veliku sansu za fejl. sta ocu da kazem, ako uzmes hiljadu kanterasa, bices vrlo verovatno u pravu ako kazes da iz te grupe njih sedamsto savrseno odgovaraju 'olol kanter' profilu. medjutim, sto je manja ta 'eksperimentalna grupa', to je opasnije stereotipovati, tako da ako sretnes jednog kanterasa, najbolje je da zauzmes blanko trip, tj bez predrasuda.

Zato sam i rekao da su stereotipi zajebana stvar ali da su cesto u pravu. Kontas?

Lesko rekao ti je dulio ovo gore za kanterase.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne pravimo se pametni nego nas je sramota kako pises

Sacu da ti kazem zasto pisem ovako trudim se da ne duzim recenice i da ne idem sto sire u pojam da bi objasnio nesto jer dosta likova zna o cemu je rec ne vezano samo za moje neko pitanje ili recenicu nego uglavnom kod svih,e sad to cuveno "E" stavljam ga jer mi je lakse da napisem e zasto je to tako i tako itd nego da stavljam punu recenicu tipa "Da li za mali fudbal vazi ista procedura oko reg i lekarskog pregleda kao sto je to za veliki fudbal i da li se on vrsi na 6 meseci itd" u tome je poenta,a za tebe posto neshvatas i jos neke koji mi zameraju od sad cu da pisem samo lepo fino gramaticki pravilo sa velikim slovom zarezom i ostalim znakovima interpunkcije...poz hf (i jesam kanterista i glup sam tnx)

Link to comment
Share on other sites

Sacu da ti kazem zasto pisem ovako trudim se da ne duzim recenice i da ne idem sto sire u pojam da bi objasnio nesto jer dosta likova zna o cemu je rec ne vezano samo za moje neko pitanje ili recenicu nego uglavnom kod svih,e sad to cuveno "E" stavljam ga jer mi je lakse da napisem e zasto je to tako i tako itd nego da stavljam punu recenicu tipa "Da li za mali fudbal vazi ista procedura oko reg i lekarskog pregleda kao sto je to za veliki fudbal i da li se on vrsi na 6 meseci itd" u tome je poenta,a za tebe posto neshvatas i jos neke koji mi zameraju od sad cu da pisem samo lepo fino gramaticki pravilo sa velikim slovom zarezom i ostalim znakovima interpunkcije...poz hf (i jesam kanterista i glup sam tnx)

nista nisi skontao, nije fora u pravopisu, niko te ne ocenjuje, nije ovo pismeni, pa i ja pisem pocetno malo slovo na forumima. fazon je u tome sto ja kad procitam tvoju recenicu, moram da je procitam jos jednom da bih skontao, dakle nije toliko intuitivna koliko ti mislis. tebi je sve jasno jer ti znas sta hoces da kazes, meni posto nemam nikakav intro u tvoje misli, nije. neke od tih interpunkcija postoje sa debelim razlogom, zarezi recimo simuliraju pauze u govoru i odvajaju smislene celine. ni ja ne stavljam zarez uvek tamo gde treba, ali stavim negde gde bi bez zareza doslo do zabune. shvati ovo kao konstruktivnu kritiku, zasto odma ides u sarkazam i emo tripove. nisi ti debil zato sto lose pises, ali je cinjenica da pises lose i da to valja ispraviti, nista podjebavacki i nista strasno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

izmedju ostalog svi onda mozemo da pisemo spojene reci jer se i to moze procitati : )samo teze :) tako se i tvoje recenice tesko citaju :) sto implicira da ti nas ne postujes :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nikola, kako ti pises nema logicki veze sa srpskom gramatikom. Niko ovde ne forsira gramatiku (sem jel i jer :D) a i dosta forumasa se necima oko velikih slova, zareza i ostalih znakova interpunkcije.

Procitaj naglas sta si napisao i zvucace slicno ovome.

http://www.youtube.com/watch?v=YLhpqpy4fxA

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Zato sam i rekao da su stereotipi zajebana stvar ali da su cesto u pravu. Kontas?

Lesko rekao ti je dulio ovo gore za kanterase.

kontam, ja sam tebe dopunio, nisam te ispravljao, svadjalice!11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nikola, kako ti pises nema logicki veze sa srpskom gramatikom. Niko ovde ne forsira gramatiku (sem jel i jer :D) a i dosta forumasa se necima oko velikih slova, zareza i ostalih znakova interpunkcije.

E ako si ga ti ispravio

Ne ljutim se ;)

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u redu je momak, ne moras da se uzbudjujes bas toliko

nisam rekao da sam ja kul, nego da on pise kao da je u obdanistu. na stranu sto ima ovo 'e', on ne ume da napise ono sto misli.

jos smo mu rekli i on kao 'uf ok, aj sad cu da udahnem duboko i lepo objasnim' i opet napise sve uzasno.

Па пази, у круговима у којим се он креће то је можда разумљиво, рецимо то слово "е" вероватно има више значења него што ми схватамо. Мислим, није он то измислио сад због РУР форума, него то користи иначе, па се тако изразио, без да размишља о томе да ли ће га људи разумети, јер то подразумева као нормално. Е, сад, ни то што ти пишеш не испуњава правописне стандарде, али принцип је "не морамо да поштујемо правописне стандарде, или граматичка правила, све док разумемо једни друге", ок, тај став је легитиман, али можда и се и он користи том истом формулом, само је вас време прегазило па не схватате смисао његових реченица.

jebote rebele, pa niko mu se nije israo u usta, realno covek lose pise, jako je tesko citati takve konstrukcije bez interpunkcije i ostalog. primedbe su ponegde ostre, ali su na mestu, treba da obrati paznju. iz prakticnih razloga mu je skrenuta paznja, a iz toga ce najvise koristi izvuci on sam.

sto se tice ovog 'dete peti razred', pa tad valjda pises ko zmaj, ako ne negujes pisanje/citanje, gore ces pisati sa trideset godina, nego u petom razredu.

Да ли стварно мислиш да ће извући поуку? Ствар је у томе што људи чекају као хијене да се закаче за неког. Рецимо, ти не можеш да знаш како је њему кад буде хејтован од стране неколико људи или угледнијих форумаша, да претпоставимо да је реч о детету 5. разред, то је 11 година, еј! Кажеш да је то на месту. Није му нико полако поступно објаснио где греши, пошто су сви жељни да просвећују неупућене, не рачунајући Алфу, остали постови су класичан хејт. Е, сад, што кажеш није му се посрао у уста - није ствар у томе колико је хејт јак, то јест смешан другима, него је ствар принципа.

Ради се о људима као што је онај дебил што је написао "Косово за патике!", који ни сам не зна због чега је то написао. О томе се ради.

Edited by Ребел
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па пази, у круговима у којим се он креће то је можда разумљиво, рецимо то слово "е" вероватно има више значења него што ми схватамо. Мислим, није он то измислио сад због РУР форума, него то користи иначе, па се тако изразио, без да размишља о томе да ли ће га људи разумети, јер то подразумева као нормално. Е, сад, ни то што ти пишеш не испуњава правописне стандарде, али принцип је "не морамо да поштујемо правописне стандарде, или граматичка правила, све док разумемо једни друге", ок, тај став је легитиман, али можда и се и он користи том истом формулом, само је вас време прегазило па не схватате смисао његових реченица.

sve i da je to tacno (a nije), mi se svi medjusobno razumemo, ali njega ne razumemo. ko tu gresi onda?

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

preterujes, pa hejtovan sam i ja kad sam dosao u drugu osnovnu, kad sam dosao prvi put u neko drustvo ko klinac ili kad sam igrao fuzbal sa nepoznatim klincima:)

otkud oni znaju koji je razred, a i on ko da ne zna kakav je rur, ne bih se ja bojao ni za koga ovde.

pa ja sam mu napisao zbog cega gresi i zasto treba da popravi to pisanje...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...