Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

"braco, vozimo se ja i utokica juce u bembari, i zamalo da izginemo. Negde u ustanockoj odjednom nam u traku upade neki japanski auto a unutra neki lik cirke ko letva sa steteoskopom oko vrata. Mi levo, on levo, mi desno on desno, gledamo dal da ga skenjamo ili sta. Kad ono baja cirke ko letva, osciluje ko sinusoida na LSD-u. i Jos nam pokazuje karu i ceri se kroz prozor, a oci ukrstile braco! Gledam dal da ga preteknemo i izudaramo, al kaze utokica :"ma pusti ga brate vidis da je cirke i ko zna sta jos. Mozda je lud. Aj palimo". I zapali nam jos ludak, skrenuo ostro i zigubismo ga. kakvih ludaja ima sine!"

a jeste, kakav je to zemunac koji zna šta je sinusoida, stetoskop i pravi naziv za eside

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kili, ti si car, ne možeš nikako da izgledaš retardirano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ah, kakav prelaz u 24 h...

sinoc proscuto i proseco sa finim muzickim tonovima, danas svadba u Surcinu, sa prasetindzom i jagnjetindzom i trubacima...u stvari, "radikalska" svadba, sa sve lidijom vukicevic koja je bila glavna zvezda :))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Obozavam ovo racunjanje vremena, kuntanje +1 h :) Inace u drugim vestima svo idle vreme na poslu i oko njega koristim za ucenje, spremam neku serifikaciju ciji je ispit t odmah iza coska. Odlepio sam od umora, a bio sam naivni toma i mislio kao woohoo zavrsio sam fax to je to od ucenja :P fail :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...