Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Navikne se organizam od radne nedelje, Sini

desava se i meni da vikendom legnem kasnije 3-4 izjutra pa se budim rano kao da je radni dan, radi 'bioloski sat'

Pa radim i ja standardno od 9-5, ali vikendom zaglavljujem koliko mogu. :D Spavao ko car sinoc od 4 do podneva. :D

UAU trazim posao

Nemoj to raditi preko infostuda, ako si planirao.

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super muzika je u Gauchosima, ali cene su im u picku materinu skupe... I mahom matorija ekipa, pa ko voli nek izvoli. Ja bio kod ortaka, igrali onaj drinking rulet ili kako vec se to zove, pa u nekom govnjivom klubu na Dorcolu, SKD, pa posle na Hon. Realno trebalo je da ostanemo da pijemo, pijani Hon je sjajan recept da sjebete sebi KD i PSR. :D

@Vitjo

A sto tako rano lezes i ustajes? I vikendom?

Аko je ŠKD klub, Dule nije alkos :)

inače su meni Gaučosti težak tshi, bio sam par puta, smara me ta matorija ekipa i sl

i što da ne traži posao preko infostuda? Na svaki konkurs koji sam se javio (tri komada) sam imao sasvim normalne odgovore i odlazio na razgovore, a i sadašnji posao sam dobio preko infostuda

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

inače su meni Gaučosti težak tshi, bio sam par puta, smara me ta matorija ekipa i sl

pa nije matorija ekipa, nekako je mesano skroz. Tamo po onim separejima ima tih matoraca, ali oni tamo bleje, pa i nemam neki kontakt sa njima. Dok tu ispred benda uvek budu mladi, djuskaju, luduju... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zašto sam ja živeo u ubeđenju da si ti kod užičke negde, a ti si zapravo kod imt-a lol (sad sam ti video lokaciju)

otkud znam lol:)

a isti kurac, sto metara tamo-vamo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego da trazis na drugom mestu. :D

A gde drugo da traži? Infostud čini mi se ima najveću bazu poslova kod nas. Ima i onaj lakodoposla, ne znam kakvi su ali su podržani od strane službe za zapošljavanje a i gura ih b92, ali mislim da ni oni nisu jaki kao infostud.

I to je to. Sve ostalo su neke amaterske varijante.

A ako je oglas pregledan 7000 puta ne znači da se 7000 ljudi prijavilo, plus je možda neko pogledao dva puta itd. Pa od tog prijavljenog broja, koji god da je, slobodno odbaciš 2/3 onih koji se prijavljuju na svaki oglas, pa onda od one preostale 1/3 odbaciš pola koji ne zadovoljavaju uslove po nekom od kriterijuma itd, i na kraju završiš sa tipa 30-50 ljudi max (ako i toliko) koji odu na razgovor uživo. A to je konkurencija koju bi "svugde" imao.

Link to comment
Share on other sites

koliko je ovaj covek glup, neinteresantan i neduhovit za jednog "glumca", ovo je neverovatno.

41801_40885004495_4726583_n.jpg

Koliko ja znam, on uopste i nije glumac po zanimanju..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti zivot kad u 21. veku imam 7 programa na TV-u... Bez kablovske sam nula.

P.S Ma uz Zvezdu i dok gubi!

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...