Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plata običnog policajca prašinara je oko 30k

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

U pravu si togfu, ima i kod petog isto lajsna izgleda kao "talas" samo se plašim da ne vidimo photoshop tamo gde ga nema :) možda su se stvarno rokali nečim i eto kakvi su ispali :)

a i možda su samo dorađivali noge, znaš da ti bilderi pate od toga da su im noge jadne, pa su to malo popravili.

Link to comment
Share on other sites

Nekako mislim da režim ne brane prašinari, već one batice što su nedavno, pomalo simbolično, dobile beretkice, maskirne uniforme i novu opremu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

pa odbrana režima, pardon, pravnog poretka stoji u definiciji policije :)

svaki pandur tome služi, samo je pitanje u kolikoj meri

Kad smo kod pandura, ovi zavrshavaju kriminalistiku sledece godine. Chetvrti lik je uchio sa mnom u srednjoj. 95% njih su amebe u zeldi fazonu. Super nam je drzava lol.

33914_448412519310_737849310_5070109_2653579_n.jpg

ovo je bre očigledan photoshop, glave uopšte ne pasuju na ta tela, a listovi, padlaktice i trapezi su razvlačeni, tačno se vidi da ne pasuje "tekstura".

Link to comment
Share on other sites

jao boze, koliko sam se samo osramotio.

Posvadjao sam se sa svima, oterao sam sve u kurac, bukvalno sam se drao na kevinu koleginicu (drugaricu zapravo) koja je spavala kod nas. Sramota me je sto postojim. :(((

jebem ti sranje, boli me glava, umirem, ne znam gde je levo, a za sat i po treba da radim rodjendan. JAoooooooo

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...