Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

u sustini power ali trenutno je nesto izmedju jer ne smem josh da radim one polozaje poput sveca i nista sa dubljenjem zbog stomaka a ima i tih zen elemenata (tamjan, ambijentalna muzika) ali se sav preznojim na kraju i sve me tetive bole sledeca dva dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lik jebe sa pevanjem, jebe sa tekstovima, jebe sa muzikom, jebe sa izvodjenjem uzivo, i UBIJA sa emocijama.

oh yes, SRSLY!

Ako se posle ovoga sve svodi na to da se zadovoljavas pokusajima da dokazes da je bolji od lady gage onda stvarno imas opanak umesto mozga.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jebote, koje sranje od pesme. Daj ono Alehandro, Fernando od Gospodje Dragane...

E'o ti DraganA -> Poker Face

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

dosadno mi je pa sam kucao "Why do people like james blunt" al sam naisao na topic "Why do a lot of men not like James Blunt"

those men absolutely had a problem from "love" that's why they hat it bcoz everytime they listen to it they remember somthin or someone that can make them cry or sad...

sssoooooo!!!!! let's hate james blunt...

yeah!!!

most men are just totally blind.. deaf actually =P i mean.. james blunt's lyrics are waaaay deep.. maybe it's just the fact that they're 2 hollow 2 get it.. tho u knw.. there are many guyz who like james blunt.. and many that don't bcz his music is not their style.. anw.. James rocks and everything else is pointless..! xD

james blunt is the best and all the men out there who say is guy or not a good singer dont no wot ther on about. i lisen t his songs every day and i think they r good. james keep it goin.xxxx

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ako se posle ovoga sve svodi na to da se zadovoljavas pokusajima da dokazes da je bolji od lady gage onda stvarno imas opanak umesto mozga.

Ne pokusavam ja nista, samo moram da ismejem najbedniji pokusaj ponizavanja. Bio ja opanak, ili ga imao umesto mozga, nisam ja taj koji dodje ovde i misli da je shodno da pljuje po necemu o cemu zapravo nema pojma. Ali dobro, znam da ja ovde gresim, ti si ipak tekstopisac, muzicar, muzicki producent, kamerman - iju pardon snimatelj, vozac formule 1 i veliki emotivni jebac.

Iskuliraj vise sa hejtom, nisi kompetentan koliko mislis da jesi, nemas 12 godina, nisi vise u pubertetu (bar se nadam), cak nisi vise ni zanimljiv. Maybe i should grow a pair, but you should grow the fuck up!

edit: i da, ja sam ovim postom zavrsio ovakvu vrstu rasprave.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne pokusavam ja nista, samo moram da ismejem najbedniji pokusaj ponizavanja. Bio ja opanak, ili ga imao umesto mozga, nisam ja taj koji dodje ovde i misli da je shodno da pljuje po necemu o cemu zapravo nema pojma. Ali dobro, znam da ja ovde gresim, ti si ipak tekstopisac, muzicar, muzicki producent, kamerman - iju pardon snimatelj, vozac formule 1 i veliki emotivni jebac.

Iskuliraj vise sa hejtom, nisi kompetentan koliko mislis da jesi, nemas 12 godina, nisi vise u pubertetu (bar se nadam), cak nisi vise ni zanimljiv. Maybe i should grow a pair, but you should grow the fuck up!

edit: i da, ja sam ovim postom zavrsio ovakvu vrstu rasprave.

Raprava je bila odavno gotova, pa si je ti oziveo pozivajuci se na draganovu ekspertizu u doticnim kategorijama.

Drugo, ako ja ne mogu da komentarisem james blunta, onda ti ne mozes da komentarises fudbal niti bilo sta drugo kad smo vec kod toga jer koliko se ja razumem u muziku toliko se ti razumes u fudbal.

Na stranu sve to, kako te nije bilo sramota da napises da su mu tekstovi do jaja, a nisi uzeo da procitas nijedan? Ili sto je mozda jos gore jesi procitao al ne razumes pa mislis da je zato dubokoumno?

Hejt goes where hejt's due.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Diskusija da li je bolja Lejdi Gaga i Blant je sama po sebi genijalna :)

btw, čisto da podsetimo, od četvrtka zabrana pušenja:

Za tri dana pušači će morati da promene dosadašnje navike. Cigaretu, kada počne da se primenjuje Zakon o zaštiti stanovništva od duvanskog dima, više neće moći da zapale na radnom mestu, u liftovima, hodnicima, čekaonicama... Isto će važiti i za škole, fakultete, bolnice, menze, biskope... Tamo čak neće postojati ni prostorija za pušače.

Vidim da ovde ne pominju u tekstu, pa se nadam da nisu "tiho izbacili" taj deo da je zabranjeno pušenje u tržnim centrima, baš ćemo da vidimo. Sve u svemu, od četvrtka bi trebalo da makar ima određeni broj mesta gde čovek može otići a da posle ne smrdi ceo na duvan.

Link to comment
Share on other sites

Raprava je bila odavno gotova, pa si je ti oziveo pozivajuci se na draganovu ekspertizu u doticnim kategorijama.

jebiga, blunt nije vrh muzichkog dozhivljaja al' su mu catchy pesmice :) lagana mjuza za bleju :)

Sve u svemu, od četvrtka bi trebalo da makar ima određeni broj mesta gde čovek može otići a da posle ne smrdi ceo na duvan.

jao jao :)

Link to comment
Share on other sites

Uh...i meni nesto tesko pade budjenje...valjda kisa ova koja je padala celu noc, a i danas je ocekuju...

In other news, javila mi se prva devojka sa kojom sam bio...ima tome vec 15 godina i od tad se nismo ni culi ni videli...jbt, kako sam se iznenadio kad sam primio mail...:)

I, da, SSI !!!!11

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...