Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Naravno da sam platio, imam original w3+ft igram samo dotu i na bnet nisam usao godinama sa izuzetkom par sigova... A izdvojicu pare i za dotu2 naravno, jer vredi :/

odkud znas da vredi kad igra jos nije izasla ?

fanboi :|

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

odkud znas da vredi kad igra jos nije izasla ?

fanboi :|

Zato sto ce biti kompletan port sa samo kozmetickim izmenama i naravno boljom platformom. IceFrog kao developer me nijednom nije izneverio sa ogranicenim w3 map editorom, ne vidim kako bi uspeo sad sa virtuelno neogranicenim sredstvima.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

dosta modera su presli u game develoepere uspesno. ja sam rekao: prelazim na dotu sa hona ako bude bolja. mada sumnjam :)

presli su da budu quality controll, u prevodu, drzi ovo sto smo napravili i trazi bagove, vecina njih nije videla p od produkcije.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da cemo igrati na gareni gde je poslednjih 150 profesionalnih turnira odrzano sa prilicno velikom kolicinom novca, gde igraju svi sponzorisani timovi, najjace lige, etc. Meni je iskreno smesno kad vidim da obican pubber kao sto je ovaj dread, koji verujem ima shvatanje dote kao i svi ostali ALLSTARS TO HON imba likovi, se raspravlja o igri sa momkom cije je ime bilo na loading screenu dote i koji nas je predstavljao sirom sveta i to veoma uspesno.... Jbg, zivimo u slobodnoj zemlji pa moze svak svakog da pljune, narocito na internetu :/

nisu moje reci prilicno velika kolicina novca... verovatno se odnosi na nagrade

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam igrao hon i kazem da je dota bolja. A velike turnire su ti osvajali i Hasan i Mare. I sta sad?

da li hasan i mare ovde ucestvuju u raspravi ili...... eto sta sad :) i msi je sada uzeo 40000$ u honu sta sad :)

daj neki razlog zasto mislis da je dota bolja a ne samo da kazes dota je bolja

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Procitaj malo prethodne stranice pa ces videti gde su mare i hasan u ovoj raspravi. Hejtovao sam i ja hon cim je izasao, ali odigrao sam desetak partija. Nije losa igra, ali se MENI LICNO ne svidja i mislim da je wannabe dota igrica. Ali ne idem na hon podforum da to govorim ljudima kojima se igra svidja. Zasto onda honovci trolluju ovde?

Edited by 25cm-Matori

uzmi upaljac i pali xD

Link to comment
Share on other sites

ne zelim da trolujem niti tome slicno samo me nervira kada neko kaze eh ovo je sranje i tako dalje a nije ni ukljucio igru. Vecina igraca bar ovde na forumu (ako ne isvi) su igrali dotu pre hona i dali novoj igri. Nekima se svidela nekima ne sto je i logicno ali vecina ovde ljudi nije ni upalila hon a prica kako je sranje a sto je jos gore prica da je dota 2 extra a igra jos nije ni izasla.

Evo tipican primer

``Naravno da sam platio, imam original w3+ft igram samo dotu i na bnet nisam usao godinama sa izuzetkom par sigova... A izdvojicu pare i za dotu2 naravno, jer vredi :/``

covek vec zna da igra vredi [;)]

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...