Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Paranoia Agent

Ok je al ima previse filera(?) za 13 epizoda. Stavio sam upitnik jel ne planiram ponovo da odgledam da vidim kolko su zapravo bitni za celu pricu iako shvatam njihovu poentu. Mada procitah da je cela serija ostala od neiskoricenih reziserovih ideja od proteklih anima tako da i to mogu da razumem.

 

Sledeci na listi:
FLCL

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ko je gledao oba dole navedena:

 

Gintama i Peacemaker, i jedan i drugi crtan, iako nepovezani imaju taj Shinsegumi tim/squad/a group of shogunate dogs. Neka vrsta zakona, kurac palac.

I primetio sam da se vise od 3 imena podudaraju, cak i cinovi stoje uz odgovarajuce ime (vice commander, general itd).

Jel to istorijski fakat ili Gintama proziva Peacemakera? Inace prozivaju sve, ali samo copy/paste cele organizacije sa imenima mi ne lici na prozivku, zato pitam.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pa da, nije mi bilo jasno kako su povezane te dve serije, posto Gintama kad uhvati da karikira to radi bez granica jelte, a ceo Shinsengumi deo je samo prepisan iz Peacemakera. Valjda je to opet jos jedan "fazon" u nizu. Kad smo vec tu, jel vredi gledati Peacemakera? Sinoc pogledao prvu i kraj mi je bio, 'nako, fin. :)

 

Jel se pretvara u "klinac roni suze dok trazi nacin da ojaca i osveti caleta", ili je malo normalniji?

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Novije anime tipa Black Bullet kao i Blade and Soul koja je rađena uporedo sa igricom koja se očekuje, obećavaju za sada. Fairy tail nastavio, One piece krenuo sa kidanjem, Naruto shipu ne znam dokle više ova saznanja i istorija pojedinih karaktera (koja i nije toliko loša ali ubili su u pojam sa filerima), sve u svemu idu mi na ganglije sa 5 minuta uvoda i sa 5 minuta koliko iznosi kraj i onda stave da traje 23 minuta...fu!

E da, izlazi nastavak Sword art online u julu!

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Naisao sam na nesto zanimljivo

 

Commissioned by Japan's Agency for Cultural Affairs
Manga, Animation, Games, and Media Art Information Bureau
Compiled by Mori Building Co., Ltd.
2013
Japanese Animation Guide:
The History of Robot Anime
Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...