Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Poceo da gledam Monster pre nekih nedelju dve i stigoh danas do polovine serije odprilike.

Relativno kratak anime koji prati zanimljivu pricu japanca hirurga u Nemackoj, cija sudbina biva upetljana sa serijskim ubicom.
Preporuka za sve koji ne znaju sta da gledaju (a pogotovu dulu smoru :D) a muka im je od preteranih animea.

  • Upvote (+1) 1

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

80% anime serija ima ispod 74 epiz ( uglavnom 12-32). Tako da je ovo relativno poduza serija ;)

 

Inace sto se tice Monstera, sjajan i crtani i strip. Generalno Naoki Urasawa je dobar, sve preporuke(Master Keaton, 20th century boys, Pluto)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Nema topik ali može ovde.

 

Hiroya Oku (Gantz) počeo novi projekat - Inu Yashiki. Taj stil crtanja, vanzemaljci, tehnologija.. Meni deluje ok, malo sporiji početak, ali intrigira rani zaplet.. dajem mu šansu :) Ali ko zna, Gantz sam obožavao i godinama pratio, nema garancije da će i ovo biti podjednako dobar strip.

 

Link: http://mangafox.me/manga/inu_yashiki/c001/1.html

 

Ima još jedan broj, samo nije još preveden.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gintama.

Pun retardiranog humora, koji presece emo scena maltene u svakoj epizodi, ali dobro, vidi se da su mladji ciljna grupa. Ako se to zanemari, sjajna humoristicka serija koja tek od 58. epizode pocinje sa nekim valjanim plotom. Da, 58 epizoda upoznavanja i kretenizma je pre toga, ali manje vise interesantno upravo zbog komicnog pristupa.

 

Preporuka (iako sam tek na 60 i nekoj) ukoliko mozete da se nosite sa gomilom besmislica. 

Apdejt kad odmaknem malo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

jel zna neko na kojem sajtu bi mogao da skinem neke malo starije anime?

 

Pored toga sto je herr flick rekao za torrent, najveci broj starih stvari ces naci na ircu od neke fansub grupe ako ne postoji torrent ili generalno neki anime irc kanal gde ljudi sharuju.

To je od starih dana najbolji nacin da se nadje nesto ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Paranoia Agent je sjajan. Lain sam davno gledao, nije mi ostao u secanju, verovatno sa razlogom.


Shinsekai stao kod 5. epizode, nesto su mi tu sjebali sa scenariom. Nikako da se nateram dalje. Do tada mi je drzalo paznju uprkos cinjenici da se radi o balavurdiji.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...