Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

SOA prva sezona je bila vrh, druga previse mracna *silovanje, incest itd.* dok je ova treca sezona gender bender i horor. Kapiram da je light novel adaptacija teska, posebno ako glavnu i zavrsnu rec vodi sam kreator iste ali stvarno smara lik. Twilight-uje mi mnogo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ima smisla sa plagijatima i ok mi je komponovano to. 
ELem, odgledah m3 dark metal, nemojte da trošite vreme, navlakuša klasična da bi na kraju ispalo jadno i bedno.

Naruto shipu se uskoro završava. One piece nije ni na pola. Blah..izašlo je još 10ak novih...ne mogu da postignem.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

meni se ovaj soa novi nesto ne gleda ni prvi mi nije bio nesto kasnije, ali skinucu ovaj black bullet i blade and soul

 

@jabre

shigurui - death frenzy

ninja scroll

klasika :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Shinsekai Yori sam poceo, stigao do pete epizode cini mi se, i prestao da gledam, ni sam ne znam zasto, mogao bih to da zavrsim

 

U poslednje vreme sam pogledao dosta crtaca, cowboy bebop, black lagoon, samurai champloo i katanagatari odusevili, baki the grappler realno bezveze, ali ko je gotivio filmove zan klod van dama, i ovo ce mu drzati paznju, meni jeste :D Pogledao sam i elfen lied, meni je bezveze, iako kapiram kako moze nekome da se svidi. Akame ga kill poceo do jaja, poslednjih 10ak epizoda sam na silu gledao, tokyo ghoul prva sezona skroz ok, druga je pocela pre neki dan, to cu sacekati malo da se nakupi :D

 

Poceo sam i Hajime no Ippo, mada kapiram da cu da batalim jer mi deluje bas shablonski

 

 ali skinucu ovaj black bullet i blade and soul

Ako nisi vec zavrsio, apelujem da ne gledas blade and soul, tesko djubre :D

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se borbena oprema appleseed alpha devojke, deluje veoma prakticno  [8D]

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kingdom.

 

Prica o ratu u Kini neke 400te godine pne (give or take some). Izuzetno verno prati mangu i kome ne smeta brljava animacija (posto nije bas najbolja) definitivno neka pogleda. Stigli su do 38 epizode (recimo 120 i neki chapter od trenutnih 400 i nesto) Jedini i po meni jako veliki minus je uzasno teska cenzura i samo zbog toga preporucujem mangu koju sam opet pomenuo u podforumu.

 

Prica 9/10

Animacija jadnih 5/10 (iako su likovi maltene preslikani)

Cenzura ajdebeziukurac/10

 

 

 

EDIT:

Ispravka postoji i druga sezona koja pokriva do ~ 250 i nekog chaptera.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Koji je najbolji mecha a da nije Macross (Robotech), Gurren Lagann, Evangelion, Full Metal Panic, Gunbuster/Diebuster? Nijedan Gundam nisam gledao, tako moze i neki Gundam ako nije predugacak.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...