Jump to content

Dexter


Corey

Recommended Posts

meni je cela sezona u senci cetvrte, ali ne zato sto je ova nesto posebno losa, nego zato sto je cetvrta predobra i realno nedostizna. a ako se pretvaram da cetvrta nije postojala, ova je ok :)

ono sto ce mi ostati vecno u secanju je kada matsuka objasnjava sta se desilo na mestu zlocina, vristao sam

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlichna sezona sve u svemu... naravno kao sto ste gore pomenuli ne moze da se poredi sa cetvrtom,ali je opet dosta dobra.

Jedina stvar koja mi se nije svidela u poslednjoj epizodi jeste trenutak kada vadi noz niotkuda i zabija mu u stopalo... malo je glupo,ali sta je tu je...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

meni je cela sezona u senci cetvrte, ali ne zato sto je ova nesto posebno losa, nego zato sto je cetvrta predobra i realno nedostizna. a ako se pretvaram da cetvrta nije postojala, ova je ok :)

ono sto ce mi ostati vecno u secanju je kada matsuka objasnjava sta se desilo na mestu zlocina, vristao sam

Pejo citas mi misli! [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo jedna interesantna stats sličica, staviću u spoiler za slučaj da neko nije odgledao sve sezone :)

Dexters-Kill-Chart-The-Victims-dexter-17878326-1229-2560.jpg

Nije mi samo jasno otkud im toliko "unknown" žrtava i to pre prve sezone? Neko je verovatno bio toliko zaludan da je brojao sve one pločice kada su u kadru?

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Production on the sixth season of the Showtime drama thriller begins in June with an eye toward a fall bow. Mos Def joins Colin Hanks — who will appear in all 12 episodes — as has been revealed to be one of the upcoming season's villains. Hanks will play Travis, Dexter's main nemesis and a highly intelligent ancient artifacts expert who is linked to a series of grisly murders in Miami.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Produkcija počinje u Junu? Pa šta rade ovi, ladili jaja godinu dana :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E dajte opet onu sliku što je kod togfua u spojleru, više nije tamo, a delovala je zanimljivo.

Što se tiče ove sezone, ok mi je, Džulija Stajls je po meni vrhunski odradila posao, iako je ja nešto ne volim baš preterano.

Ali nekako imam problem sa tim što se iz sezone u sezonu tako zagovnava situacija Dexteru da je to neverovatno, svi su oko njega, na korak da ga provale, snime, vide, ali on ipak uspeva da se izbavi, i to bukvalno kad čovek pomisli da nema šanse. A i sve je tako sladunjavo, neki kraj kao Pesmin predlog iz spojlera bi bio skroz kul, ne mora tako eksterman ali neki tu twist malo da "zabiberi".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...