Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au koje testiranje zena je danas palo. Baš sam dobro čuknuo gumu na skretanju preko puta kluba White na donjem Kalemegdanu kako bih izbgegao neka kola, i od udarca zadnjim točkom u trotoar pocepam je. I na onoj kiši, bez ikakvog iskustva u tome, ćale van zemlje, uzeo da menjam gumu bez ikakve nervoze.   [|)] malo je duže potrajalo neko nekom profiju, ali obavio sam posao.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne daj se, leško!

oko gume:

ja savetujem svim novim vozačima da jednom promene gumu "na prazno", pošto će pre ili kasnije zatrebati, pa bolje u kontrolisanim uslovima da se nauči. pored zdrave logike, treba znati i tri cake

1. dizalicu udeneš u za to predviđen žljeb na kolima, nikako "otprilike", i to tek nakon što si pokrenuo šrafove

2. staneš na ključ ako neće da se odvrne, a isto uradiš i kad zavrćeš da bi sve matice bile zavrnute otprilike isto jako

3. izbegavaš nizbrdicu ako je ikako moguće

a da :D > 26900_379937064484_849834484_3649813_649

mhm

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/211822/Ukrao-autobus-i-vozio-ga-dok-nije-uhapsen

Gornji Milanovac - Vladimir K. (18) provalio je u ponedeljak uveče u parkirani putnički autobus preduzeća „Konvoj travel“, koji je u tom trenutku bio prazan, i vozio ga desetak minuta ulicama Gornjeg Milanovca. Njemu je to osamnaesti put da čini isto krivično delo.

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Barem nisi crn,.. oh wait. [:I]

Dobrodosao ziv i zdrav.

haha. \o/

+ koliko para si pukao djolence? :D

sve ukupno sam pukao oko 140e.

to te opeljeshio neko iz kraja ko je znao da necesh biti tu... ne znam, meni je gora bila sama chinjenica da ti je neko provalio u kucu tek tako, ko zna shta bi bilo da ti je keva bila u stanu tad... jebesh bre laptop.

chekamo post na sportu!

pa to su mi svi rekli, ali ne mogu time da se opterecujem, da ne bi pocela paranoja da me radi. I u sustini, dobro kazes i ovo za kevu, ona se i ovako jako uplasila, ko zna sta bi bilo da je drugaciji tajming bio. I naravno, jebes lap top i sve, nego je meni nje samo zao, jer znam koliko se radovala.

Btw, welcome back Leshko! \o.

o/

Djole, ne rise da ti obili stan :/

sta da ti pricam, desava se ovde i to.

leskodrug! cuti kad nisi upao u neko sranje tamo i nastradao ni kriv ni duzan...a za stan, sta reci, sto akze rev to je odradio neko ko je znao da nisi tu

;)

Da, skroz je smesno kad nekome obiju stan. Ajde da se svi smejemo.

jaoooo, vidi kako mene moj Vicko brani. :***

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gornji Milanovac - Vladimir K. (18) provalio je u ponedeljak uveče u parkirani putnički autobus preduzeća „Konvoj travel“, koji je u tom trenutku bio prazan, i vozio ga desetak minuta ulicama Gornjeg Milanovca. Njemu je to osamnaesti put da čini isto krivično delo.

Meni je smešnije od toga što je 18. put ukrao vozilo to što je u pitanju Vladimir K. :))

A što se gume tiče, trebalo bi da se uradi ovo što je ivanko predložio, i zapravo ključ je to da si na ravnom i da nogom udaraš ako neće da se odvrne. Ali kad posle sve to lepo zameniš, skapiraš da ustvari nije neka ne znam kakva muka, a valjda su tako i napravili, da svako može da zameni. Ja sam prvi put menjao na Tojoti Dovlinoj kad smo išli na zvezdinu tekmu neku, i ono, posle malo cimanja skapiraš fazon i to je to. Posle smo doduše bili masni na utakmici ali eto :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...