Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bole ga kurac :D

Ishao da fizikalishem preko omladinske zadruge u Surcin u nekom magacinu ...3 kamiona nas 2 istovarali kutije sa cizmama i cipelama... mada istovarali smo 4 sati, a 6 sati je pisao...

odo da jedem sad, umreh

Ja sam sa drugarima prosle godine isao preko omladinske zadruge (Tragac, kod Studentskog trga) u Surcin isto, magacin Delta Maxi, s tim sto smo istovarivali tunjevine, prvi put cujem to sa cipelama i cizmama.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

pa da, bash lik sa kojim sam istovarao rekao mi je da on tamo radio samo u tom delta maxiju i da je istovarao tanjire i sholjice... a ovo je manji prostor i neka manja firmica... ko zna kad cu opet traziti radnike preko omladinske :)

sutra ujutru sam mislio da idem opet.. ako budem imao snage :) planirao sam nocas da idem na neku zurku u bulevaru, vodi me drushtvo lol

Link to comment
Share on other sites

Malopre bio u bioskopu, gledao sam "Sisanje". Najjace mi bilo, kad se u jednoj sceni spominje igranje warcrafta ceo dan, i jurenje gaborki po KST-u :D Odmah sam se setio RUR-a i drugara :D :D

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Inace mrzi me da citam sad taj topic, ali film je upravo o liku koji je postao skins. Domaci film, a WC se spominje u kontekstu: kako je bolje da bude skins i kao nesto preduzme u zivotu, a ne kao njegov brat od tetke, koji vari, igra wc, i juri gaborke po kst-u :D

Pa i nije nesto film, ali je dosta realan... Svi pricaju o tome, pa sam eto otisao da pogledam. E da i ima scena sexa od jedno 7 min sa nekom gaborkom :D

edit: bioskop je u uscu (u kome sam ja bio), u kome je upravo na prikazivanju filma bila gomila ziljavih picki u grupicama od po 3-4-5 riba :D

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Inace mrzi me da citam sad taj topic, ali film je upravo o liku koji je postao skins. Domaci film, a WC se spominje u kontekstu: kako je bolje da bude skins i kao nesto preduzme u zivotu, a ne kao njegov brat od tetke, koji vari, igra wc, i juri gaborke po kst-u :D

Pa i nije nesto film, ali je dosta realan... Svi pricaju o tome, pa sam eto otisao da pogledam. E da i ima scena sexa od jedno 7 min sa nekom gaborkom :D

edit: bioskop je u uscu (u kome sam ja bio), u kome je upravo na prikazivanju filma bila gomila ziljavih picki u grupicama od po 3-4-5 riba :D

Cuo sam da ce taj film biti zabranjen, ali izgleda nista od toga... Cekam ga na netu!

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...