Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od sinoc se raspadam od kijavice, kao da me je traktor pregazio, ne mogu 3 minuta da se iskuliram...za sat - dva idem na partizan - smederevo, uzeleo sam se, sto godina nisam bio na utakmici i tako..

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Aoo, jedva cekam derbi da ih unistimo... ACZ

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Ušao sam u jednu banku, nema nikoga na blagajni, platih. Sve gotovo za 2 min.

Ušao sam u drugu banku, nema nikoga na blagajni, platih. Sve gotovo za 1 min.

Ja još očekivao gužvu, jer su pozvali narod da poplaća šta ima danas pošto od sutra kreće isplata onog dodatka penzionerima, ima da bude reda onoliko.

Mada obzirom da sam platio tako brzo danas, kapiram da će mi se pojaviti magično neki račun koji moram da platim sutra, i onda pola sata u banci.

Link to comment
Share on other sites

tgif!!

Umoran sam jedva gledam na oči.Ustajem u 6ujutru svaki dan, a ko kreten ležem u 2h [V]

Tako i ja, kada idem u skolu.. Lezem uvece oko 2, pola 3, a ujutru ustajem oko 7 : 15... Posle 6, 7 casova u skoli, mentalno si ubijen, da ne pominjem fizicki..

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Mozda ti je to do brauzera.. Ako koristis operu, u donjem desnom uglu imas opciju...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...