Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne vidim da iko prevodi 'hard disk' na srpski, sve ostalo sto sam do sada video je legitiman prevod. a da ne pominjem sto angloameri sve prevode na engleski, pa se niko ne buni...

i niko da ukapira da nije nikakav prestiz 'nase-tudje' u pitanju vec jednostavno preterivanje koje vodi u retardiranost, a dokaz toga je evo, pred nasim ocima - vidljiva averzija prema bilo cemu na srpskom, bilo ono kvalitetno ili ne, po sistemu prvo udri, pa onda pitaj. mislim, juce mi je drugar pricao kako je hendlovao situaciju ej bre, hendlovao situaciju...

i ivan se zeza, ali mark my words, za pet godina ce i biti brdo likova koji ce zaista da citaju andrica na engleskom jer je 'the damned yard' epic i cool i phantazy i omgdarkerski, a 'prokleta avlija' je ruralno, cobanski, rogobatno i zastarelo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne vidim da iko prevodi 'hard disk' na srpski, sve ostalo sto sam do sada video je legitiman prevod. a da ne pominjem sto angloameri sve prevode na engleski, pa se niko ne buni...

i niko da ukapira da nije nikakav prestiz 'nase-tudje' u pitanju vec jednostavno preterivanje koje vodi u retardiranost, a dokaz toga je evo, pred nasim ocima - vidljiva averzija prema bilo cemu na srpskom, bilo ono kvalitetno ili ne, po sistemu prvo udri, pa onda pitaj. mislim, juce mi je drugar pricao kako je hendlovao situaciju ej bre, hendlovao situaciju...

i ivan se zeza, ali mark my words, za pet godina ce i biti brdo likova koji ce zaista da citaju andrica na engleskom jer je 'the damned yard' epic i cool i phantazy i omgdarkerski, a 'prokleta avlija' je ruralno, cobanski, rogobatno i zastarelo.

U potpunosti se slazem... Ja se zato trudim da sto vise koristim nase tradicionalne, izvorne reci, a ne pozajmljenice, pa tako i u ovom sajber svetu retko mesam skracenice tipa "omg, wtf, lol" sa srpskim jezikom... Nekako mi je to postalo retardirano, a i sve je vise klinaca kojima je fazon da to koriste, tako da necu da se poistovecujem sa njima.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

ja sam daleko od tog krstaskog fazona jer nemam ni energije ni volje. tako da se i lolujem i omgujem i foreveralonujem svuda i smatram da sam davno pecen sto se tice te masovne debilizacije. ali niposto to necu predstavljati kao pozitivnu stvar ili braniti moje retardirano koriscenje tih izraza i moju ulogu u sahranjivanju svih jezika osim internet-engleskog [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...