Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

ja sam upravo okacio DVADESETAK igara sa screenshotovima i napisao krace rivjuove i licne utiske, kao i preporuke i onda sam naravno promasio komandu i otislo je sve u pizdu materinu...sad mi se place, al stvarno mi se place, fizicki...

da nije to kuce/vuk wonder dog?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Brate, Ctrl+A Ctrl+C pre kliktanja na new post, to nek ti uđe u podsvest!

that was my undoing, uradio sam ctrl+a ctrl+v (i to ne mahinalno nego sam fizicki promasio c) i pejstovao jedan shot iz poslednje igre:(

starbak:

bas je smesno jel da

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

drži se svog zena, dule! ne daj se!

mene su godine forumašenja naučile da sve iole duže postove pišem u notepad-u. moderni browseri makar imaju undo u tekst boksovima, zamislite kako je bilo 2001. u internet exploreru 4 (il koji je već bio tada) :)

Link to comment
Share on other sites

ja ne pisem u notepadu, ranije sam pisao kad sam isao na 041, pa napisem u notepadu, konektujem se, pejstujem, diskonektujem se i ne dobijem sto miliona kinti telefon na kraju meseca [:D]

ali radim ovo ctr-a/ctrl-c i eto promasim dugme:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uu, venus the fly trap :)

moja prva heli simulacija, bio sam fasciniran eksplozijama :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uff.. terminal velocity. pobeda od igre!

Setih se još jedne iz istog perioda

oRVYz.png

Magic Carpet - mene nikad nije preterano privlacila, ali je Luka dosta igrao, pa mi se u mozak urezao onaj jedan sempl, koji se po treš B filmovima pojavljuje skoro često kao i zvuk otvaranja vrata iz Dooma.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Magic Carpet - mene nikad nije preterano privlacila, ali je Luka dosta igrao, pa mi se u mozak urezao onaj jedan sempl, koji se po treš B filmovima pojavljuje skoro često kao i zvuk otvaranja vrata iz Dooma.

kako je dobro kad kreneš da izvaljuješ reciklirane sound semplove i music trake. Recimo u onoj nekoj staroj South Park epizodi kada koriste traku iz Heroes of M&M3 (http://www.southparkstuff.com/season_10/episode_1001), i naravno dobro poznati vrisak Starcraft Akademije (

) :) Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

ja sam upravo okacio DVADESETAK igara sa screenshotovima i napisao krace rivjuove i licne utiske, kao i preporuke i onda sam naravno promasio komandu i otislo je sve u pizdu materinu...sad mi se place, al stvarno mi se place, fizicki...

da nije to kuce/vuk wonder dog?

Potpuno te razumem, da iz koze iskocis. Jednom sam na wow forumu uzeo da pisem sta mi je bilo u mislima, inspirisano 20+ sati igranja i alkoholisanja, znaci jedna od onih magicnih noci kad je mozak toliko u overdrajvu da je to prouzrkovalo bujicom kreativnosti koja je absolutno unikatna i neponovljiva. Mislim da sam sigurno napisao jednu kracu knjizicu, kao fantaSy novel, i onda kad sam stisno post malo me nije slog opicio, jedno 4 sata sam sigurno ja kuckao sta je izviralo, nema sanse da to posle isto napisem na silu...bah

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Magic Carpet - mene nikad nije preterano privlacila, ali je Luka dosta igrao, pa mi se u mozak urezao onaj jedan sempl, koji se po treš B filmovima pojavljuje skoro često kao i zvuk otvaranja vrata iz Dooma.

Magic Carpet je bila prva igra koju sam igrao sa onim 3D naocharima u nekom CD klubu, znam da su se oglashavali negde u Beogradu i da me je cale odveo tamo da probam

eh, to su bila vremena [|)]

Link to comment
Share on other sites

ja sam upravo okacio DVADESETAK igara sa screenshotovima i napisao krace rivjuove i licne utiske, kao i preporuke i onda sam naravno promasio komandu i otislo je sve u pizdu materinu...sad mi se place, al stvarno mi se place, fizicki...

Bacila je sve niz rijekuuu! :tf:

btw samo dvadesetak? :tf:

Izvini, jebiga, jel bio onaj trip kad jurne krv u glavu i dezorijentisan si za sekund?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...