Jump to content

Happy momenti


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

WWF: Wrestlemania (1995)

2280-1.jpg

A joj kad se samo setim kakva je ovo igrica bila :D

WWF_Wrestlemania_The_Arcade_Game_GEN_ScreenShot2.jpg

1181242185167.png

3205_1.png

Grafika, atmosfera, muzika - SVE!!! Još tad sam se kao mali klinja ložio na kečere jer sam ih redovno gledao preko satelita i stalno sam se svađao sa ćaletom da je to sve stvarno, a da nije gluma. :D

Svejedno, ne znam da li ste kačili ali ovo je jedna od boljih igara tog vremena. :)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

ajao wrestlemania je bila ludilo! Kad krenesh da bijesh debelog a pocnu da ispadaju bataci ili pilici shta vec iz njega! CARSKI!

Danas to ne bi smeli da naprave, odma bi ih tuzilo neko drushtvo americkih debelih ljudi koje se uvredilo shto vredjaju njihovu tezinu koja dostize nivo gde ce uskoro imati dva glasa na izborima :P.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne secam tacno ko mi je bio omiljeni ali znam da sam igrao sa Jokozunom a onda sam jedno vreme igrao sa ovim Hartom jer sam gotivio on srca shto ispadaju iz njega :D. Romanticna sam dusha [fro].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mislim da je ovo bila prva igra koju sam igrao na racunaru

jet pac

jetpac.gif

i koliko sam se nervirao sto nemam spectrum zbog saboteura, kasnije se pojavio i za debeljka kao i drugi deo

saboteur3.png

secam se da kada sam dobio footbal manager od hajpa nisam mogao da spavam, izblejao sam celu noc u krevetu, cekao da svane i u 6h ujutru ukljucio prokletu igricu...kasnije sate i sate proveo uz track suit manager

0.jpg

football manager2

football-manager-2_2.jpg

kenny daglish soccer manager

Kenny_Dalglish_Soccer_Manager.png

prva original igrica koju sam dobio za c64 majka turn based igrica

laser squad

lasersquad2.png

i jos jedna igra od koje je tresla groznica

c64s0007.gif

iwo jima

http://www.oldgames.nu/filearchive/picarchive/secret/c64/p/c64-SMTaJqdsyE4Dx.gif

uridium

uridium.png

da ne smaram sa commodoreom vise, sem heroja jagged aliance me je zestoko zakucao uz monitor

screen_1.jpg

i secam se odusevljenja kada sam prvi put video unreal na voodoo kartici :O

Unreal-GlideVoodoo1flyby.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

ajao wrestlemania je bila ludilo! Kad krenesh da bijesh debelog a pocnu da ispadaju bataci ili pilici shta vec iz njega! CARSKI!

Danas to ne bi smeli da naprave, odma bi ih tuzilo neko drushtvo americkih debelih ljudi koje se uvredilo shto vredjaju njihovu tezinu koja dostize nivo gde ce uskoro imati dva glasa na izborima :P.

Bataci ftw! :))

Realno, igra je bila vrh, ja sam birao Undertakera uvek, ne znam ni što :)

+1

Ja sam igrao sa njim zato što ima onu ruku koja "zakiva" iz jednog udaraca. :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvo pikao sa bigalouom i jokozunom, onda sam se smorio sto su krmad, pa sam birao sona majklsa...onda posle kad sam skontao da su svi kul, birao sam sta sam teo:) al mislim da sam najbolje igrao sa majklsom zato sto ima imba obicnu nogu i moze da se spamuje. al to je mnogo dosadno. najbolji mikro sam imao sa bigalouom, oni vatreni kurci su mogli da se kombouju prilicno fino.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Takođe! Kad malo bolje razmislim u svakoj igrici sam uvek voleo prvo da igram sa nekom svinjom :)) A kasnije se profilišem sa nekim agilinijim likom. :) Jedino me je onaj Doink klovn nervirao, ne znam što :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ili ti da elektricnu ruku. Shon Majkls je imao brutalne poteze kad te uhvati nogama pa moze da te baci u odozgo i oddole. Bam Bam je imao extra potez kad ga zgrabi pa slomi kicmu na koleno a Jokuzuna zgrabi za clanke pa baca i levo i desno o pod. Ahhhh...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ova strana je pobedila :)

setio sam se juce neceg brutalnog, bas sam uzivao igrajuci je...krivo mi sto je nikada nisam zavrsio..

outcastd007_640w.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...