Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam sto se bunis za RAF kad isti problem ima i Rumunija, koja ne moze da koristi tu uslugu. Navodno kad sam se ja raspitivao razlog je zbog nekog zakona oko Tax-i. Nisam ih u fullu skapirao kakve taxe imaju veze sa tim, ali nesto koci to kod mnogih zemalja.

Naravno pitao sam sta bi bilo kada bi promenio da zivim u UK i da upotrebim RAF pa da vratim na Serbia, odgovor je bio da bi dobio ban kad bi to videli :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

nema me 2 dana i krenem da se ulogujem kaze mi account is locked because of suspicious activity idi na mail i procitaj uputstva.

otvorim mail od noreplyeu@blizzard.com naravno pola celog maila je miss spelovano citiram

STEP 3: VERIFY YOUR SUBMISSION WAS RECEIVED

We will contact you with further instructions once we have received and processed your submission.

If you do not received a reply within 48 hours of submitting this form, please resend

it from the address listed above.

Please be awared that if unauthorized access to this account, it may lead to further action against

the account.

Fare Three Well,

Game Master Dunarthra

Customer Services

Blizzard Entertainment

www.blizzard.com/suppo

ok popizdim odem na sajt probam da resetujem sifru nekako uspem iz 3 puta i sad radi.

jel neko moze da mi kaze o cemu se radi sa ovim

Ok sad mi sve zabada loading screen nemogu da se logujem u igricu jebote

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

a kad imas pun kurac altova treba ti trade, kolko god mi ide na kurac, uvek osetim da mi fali nesto kad livam na dva dana.

I jebote za tigra 2 puta sam gledo, nisam video da ima -_-

edit... find... "insane"... ima sve mamu mu jebem... nisam lud da citam svih 60 feat of strenght... em cu da oslepim em cu da dobijem epi napad od zavisti kada vidim neke scarab lordove i govna :DDDDDD

lol refuge je bio alliance guild, svi su migrirali+faction change :d

covek uci dok je ziv :D

propustio sam srpski orlovi topik :(

HA - HA!

Link to comment
Share on other sites

stiklirano je, idem desni klik settings, al nece dizlazi :(

edit: nasao sam sad slucajno, interface, social, new real id conversations: in-line

mnogo su retardirana podesavanja, zasto ovo ne stoji u battle.net delu ffs

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...