Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druidi su "morali" da nose pvp gear ako su bili flag carrieri, zato shto im je pvp set bonus davao +speed u travel formi, a generalno su tek t3 setovi bili bolji od r13 ( i to poprilicno bolji). U principu uvek si mogao da birash najbolje gearovane hilere na serveru poshto su svi hteli da igraju u dobrom premade-u

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Ма игра до увођења међусерверског ПвПа нема везе са тренутним стањем. Тада је постојала "одговорност", тј, могао си бити оцрњен по кратком поступку за неко срање и да можеш само да се селиш на други сервер. Сада можеш да будеш ретард 24/7 и да ти не фали ништа.

In times like these jerkiods thrive. :/

Link to comment
Share on other sites

U vanili mi je najbolje bilo to što si sa pvp girom mogao komotno da radis end game pve i budeš jak dps, isto tako da bez problema sa pve girom sabijaš pvp. Čovek je mogao da sa jednim setom opreme radi i pve i pvp. Posle uzimanja warlord ranka više se nije razmišljalo o girovanju, igrao se premade prestiža radi, gankovali su se ljudi čisto da bi ih nervirao, pve se radio iz znatiželje da se vidi šta ima tamo...

Ali šta me je najviše oduševljavalo je to da nije postojao sumoning stone, nije se prijavljivalo za bg iz pičke materine, nije postojao fly mount, trebao si da uradiš tonu preq i da se jebeš danima da bi dobio attunament za bwl i uopšte imao priliku da vidiš instancu.

Oduševljenje ljudima koji su imali end game pve gear, nekako je cela igra bila sporija, igrač je više imao osećaj da je u rpg-u a ne da igra tetris...

Sećam se AQ kapija i masovnog gankovanja na ulasku u instancu koje nije moglo da se izbegne sumonovanjem unutar instance.

Nema šanse da igru vrate na taj nivo, jednostavno je tražila previše vremena i dosta ljudi bi odbilo.

Link to comment
Share on other sites

evo male forice da skinete cataclysm pred nastavak tako da mozemo kod mene da kupite i krenete odma od 00:00

(kada se logujete na acc on vrati na staro lk pa ponovo stavite na ct)

* Open up your WTF folder in your WoW folder.

* Open up Launcher.WTF in notepad.

* Edit:

SET accountType "LK"

to

SET accountType "CT"

* Open up Config.wtf in Notepad.

* Edit:

SET accounttype "LK"

to

SET accounttype "CT"

* Start downloading the 800mb update by starting Launcher.exe

Edited by pantasd

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

evo male forice da skinete cataclysm pred nastavak tako da mozemo kod mene da kupite i krenete odma od 00:00

* Open up your WTF folder in your WoW folder.

* Open up Launcher.WTF in notepad.

* Edit:

SET accountType "LK"

to

SET accountType "CT"

* Open up Config.wtf in Notepad.

* Edit:

SET accounttype "LK"

to

SET accounttype "CT"

* Start downloading the 800mb update by starting Launcher.exe

Bravo za post \o/

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

trebao si da uradiš tonu preq i da se jebeš danima da bi dobio attunament za bwl i uopšte imao priliku da vidiš instancu.

BWL attunement je bio da ubiješ moba ispred UBRS-a i onda da ubiješ Drakija. MC attunement je bio da uzmeš kvest u BRM-u i da odradiš skoro ceo BRD. Ništa strašno, ali je zato Naxx bio pakleno skup ako nisi imao Argent rep, pa je exalted bio džabe, onda su ljudi masovno radili Scholo Strat. :D

A otvaranje AQ kapija mi je bio jedan od dražih eventova, stvarno je tražio server effort i stvarno je bio game effort, jer je postojao čak i spisak koliko je koji server napredovao.

Sećam se čak i mohijevog vajna ovde. Valjda se njegov server takmičio sa nekim nemačkim, pa su Nemci masovno pravili low level likove da bi farmali low level herb i tako ih usporili. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ониксија, тј, начин доласка до кључа за исту - прајслес. Донекле и за Каразан. Али Они, пре свега због три дана у БРД која мораш да проведеш унутра. :)))

Link to comment
Share on other sites

Ne secam se celog qchaina za ony, secam se nekog od potonjih delova chaina sa onim zmajem u pecini iza ony lair-a i valjda onog dela u pecini u winterspringu i nekog zmaja tamo. Mada ovo drugo mozda nije za ony nego sam pomesao.

@shalala dunno mozda u katakljizmi

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Alijansa je valjda imala da kruzi po BRD-u da oslabadja neke zatvorenike il' tako nesto, dalje se ne secam xD

A horda je valjda ubijala zmajeve po kontinentima, 2 il' 3 pre te pecine koju je mohi spomenuo ? (nemojte mi zameriti ako sam omanuo :P ) :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

hihi, ja sam radio oba i secam se manje vishe, kod alijanse pocinje burning stepsu, ubijanjem zmajica malih, te onda neko trckaranje 2-3 questa do redridga i nazad, pa onda ide BRD. Pricaj sa Marshal windsorom, te nadji papire neke u brdu, te ubi ovog te ubi onog, onda jailbreak marshalla windsora u kom on obilazi celu instancu dok ne nadje izlaz, a ti moras da ubijes sve sto on pulluuujee...Nakon toga se ide u stormwind i tad revelauju ... lady prestor? tako nesto u onyxiju! i posle toga ide winterspring, quest za drakkisatha, i to je to !

a horda pocinje sa Warlord's command questom, LBRS svi bossovi treba da se ubiju, pa onda ide neko trckaranje, posle ide rendova glava iz UBRS... onda nesto... ne secam se pa 20 ociju od crnih zmajeva treba da se skupi, pa posle toga u desolace kod Rexxara. Opet neko sviranje qrcu pa onda Test of skulls, da se dubiju 4 zmaja jedan u tanarisu, jedan kod sunken templa, jedan u winterspringu i zadnji u wetlandsu..to je valjda to, posle toga ostaje samo drakkisath u UBRS-u i gotovo :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...