Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fala drugari:)

elem, izgleda da sam ipak retardiran i da mi nije jasno ovo za editovano pitanje, pa cu da pitam ponovo:

kako da pucam iz samostrela ili utoka? gledao sam dal treba municija, al sam skontao da su je izbacili. al meni opet ne radi pew pew, stisnem dugme i nista se ne desi, ni igrica mi ne kaze sta sam zakenjao...imam skill dovoljan za koriscenje...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I eto mene na live sad malo da se igram ret je fine u Battleground ako me neko leci i ja da idem da udaram i da me neko dispeluje, podseca me na warriora ko u dobra stara vremena.

Probao malo Prot /Ret i on je skroz ql za fun, mada opet nije to neki dmg :)

Holy kao da igram paladina u Vanilli kad njih 5 ne moze da te ubije a ja sam ne mogu ni moba.

I da kao nekada, sad svi mogu da kupe Wrahtful PvP gear...

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Imas u spellbooku pod stavkom "General" abilitije "Shoot" i "Throw". Ako imas samostrel koristis Shoot a ako imas Throw weapon onda jelte koristis ovo drugo

fala lol, ja debil stavljao samostrel u bar umesto abilitija:)

sto se tice ovih frakcija, brate minli, ja ne znam ko mi je vise retardiran, dreneji ili belfovi:) ovi prvi bi jos i bili kul da ih samo cujes, a ne vidis:) al ovi belfovi su tolko gej da je to sramota, osecam da su ih i napravili da bi se gejevi lozili...sto je smor jer imaju do jaja fashion selection odecu [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

fala lol, ja debil stavljao samostrel u bar umesto abilitija:)

sto se tice ovih frakcija, brate minli, ja ne znam ko mi je vise retardiran, dreneji ili belfovi:) ovi prvi bi jos i bili kul da ih samo cujes, a ne vidis:) al ovi belfovi su tolko gej da je to sramota, osecam da su ih i napravili da bi se gejevi lozili...sto je smor jer imaju do jaja fashion selection odecu [:D]

ja kazem za male belf GEJ... oni se brane do trenutka kada ih nateram da ukucaju /dance... tada se svi predaju i priznaju :D

Link to comment
Share on other sites

fala lol, ja debil stavljao samostrel u bar umesto abilitija:)

sto se tice ovih frakcija, brate minli, ja ne znam ko mi je vise retardiran, dreneji ili belfovi:) ovi prvi bi jos i bili kul da ih samo cujes, a ne vidis:) al ovi belfovi su tolko gej da je to sramota, osecam da su ih i napravili da bi se gejevi lozili...sto je smor jer imaju do jaja fashion selection odecu [:D]

dilema u kojoj si ti atm je so 2007 :) Nemoj se puno cimati oko Scryera ili Aldora. Ako si 65 idi u Nagrand (obavezno sa upaljenim zvukom) i uzivaj do 68. Onda ti sledi northrend smaranje uz mobove inspirisane vikinskom mitologijom i gomile lichbuba, ghoulova i ostalih scourgov-a. Naravno imao i ostalih zivuljki ali ovih ima najvise. U Nagrandu je raj

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

uh pa ja jesam vec 65, znaci da izbataljujem one terokar forest kvestove i da picim u nagrand?

aj idem svejedno, a ostavicu tih nekoliko kvestova netrackovano, bas da vidim sta je to tolko lepo:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam bio, jes lijepo:) verujem da je jos gotivnije preko dana...

al dobro, ja bas volem ovu 'zdravu prirodu' da gledam dok igram, kontam da je to individualno...za sad mi je ovaj nagrand odma iza teldrasila po kulnosti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Teldrasil je meni najlepsi predeo u wowu, a video sam ih sve. Da nije te pocetne oblasti pola uzitka bi mi falilo. U nagrandu mi fali gusca suma. Ali sad ce da dodje kili i da nam kaze kako smo gej elfovi jer surovi momci vole samo pustaru mrtvilo i kamenje!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad krenem da čitam vaše vajnovanje što su tamo neke arene na 80. nivou sjebane (jeb'o vas PvP btw, idite igrajte kvejk) smorim se što sam uopšte uplaćivao preorder za kataklizmu, i onda naleti neka ovakva priča o startnim oblastima i vrati mi se elan <3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...