Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

Mozes da trackujes postove na forumu od lika kojeg gledas, doduse samo na novim forumima, pa da se tesis ako covek ima brutalan gir a retard je na forumima [:D]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesam ja jedini koji igra igricu atm? :D

Sredom i nedeljom od 20:30 -> 23:30 igram.

Svakog dana po 10-ak minuta, koliko mi treba da dodjem do/ubijem Anzu-a.I svaka 3 dana po 30 minuta dok farmujem mini peta iz Zul'Guruba i mountove.

*Spamujem League of Legends i Darksiders.Trenutno, LoL > WoW.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Igram i ja, trudim se da uradim Glory of the Hero :( fali mi jos 4 achievea :S a mrziiiiiii me, toliko o mom trudu :D

Ja ne znam koju vi igru igrate, ali na Ravencrestu je Queue, sto se tice komentara "Ali masovno ljudi lade igru" :D

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam sinoć ICC prvi put posle patcha. Moj rog nema ni ceo t9, a u PUG raidu smo imali i dps likove sa plavim itemima. I prošli 11/12 na normalu 10, bez ijednog jedinog vajpa. Samo je dva puta neko poginuo, na Sindragosi i Rotfaceu, ali smo sve ubili bez problema. LK-a nismo ni probali jer je već bilo 23, pa su neki morali u krevet jer je sutra škola.

Malo me boli lice od valjanja po tastaturi, ali neka. Valjda ćemo ovih dana i LK-a da ubijemo.

Ja ne znam koju vi igru igrate, ali na Ravencrestu je Queue, sto se tice komentara "Ali masovno ljudi lade igru" :D

Ma, bre. :D Pa svako sudi po onome što vidi. Moja friends lista je skoro prazna ovih dana, u gildi se skoro niko ne loguje, to je "moja igra". Ne dotiče me što je Ravencrest i Frostmane pun i ima que, er tako?

Link to comment
Share on other sites

Na osnovu mog, dodushe ogranichenog iskustva, igra, u tehnichkom smislu, nikad gore nije radila! Zakucavanja prilikom logovanja, random dissconect u instanci, jebeni zvuk koji se ponasha tako chudno da pochinjem da mislim da sam ja u stvari lud... i danas najbolje od svega, radim argent tournament questove, stignem na komada 91, eto ga heirloom weapon josh malo... Udjem u ToC heroic, istrpim druidskog govnara koji je need-ovao chetiri leathera (jer ochigledno ima tri-spec), odradimo sve i eto iznenadjenja, umesto 94 imam 90 champion sealova, znachi jedan jebeno manje umesto 3 vishe!? Letimichno izguglam 4.01 i argent tournament i u tom procesu saznam da je trebalo da dobijam i po jedan CS u onim plavim torbicama, shto je ranije bio 1% shanse, sad je kao 100%, samo shto ne izlazi u logu. Na ticket dobijem jedan od onih "svesni smo situacije, preneli smo i sredicemo" automatskih odgovora, ni govora o tome da ce neko ruchno da mi doda ono shto sam trebao da dobijem...

Jebote bre, heirloom koshta vishe nego t10 set, i sad mi josh kradu i jebene seal-ove, zvuk je toliko ochajan da ce to biti neigrivo za raid ako tako ostane... kako odmah nije krenula da mi raste vuna kad sam uplatio ovih 2 meseca pre ekspanzije...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...