Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uf, uf. Mada, ovo je meni više nostalgija, zbog milijardu sati provedenih tu. Ono, prvi likovi, ne znaš ništa, pre heirlooma i u vreme kada je world record do levela 60 bio 7 dana /played, brzo levelovanje do 60 je bilo 11 dana, a prosek oko 14, dok smo mi nublete išli izmedju 18-20.

na to bih jos nadovezao sledece .... kada su pola sveta bile elite, kada nije sijalo sve sto/gde treba da kliknes, kada si morao da ides Scholo da bi napravio flask, kada si se radovao Draki lootu, kada si morao mountom do instance, kada si raidovao Astanar/Crossroads, kada se whipe nije zvao "fail pug/guild run" nego "progress try" i jos mnogo toga... Jebot kad sve saberes (ili oduzmes) dobijes potpuno drugu igricu na istom engineu.

iz trojke mi se svidja ovo, uslovno receno 'svidja', jer je to zapravo jedina numera cijih pet sekundi sam zapamtio, inace nemam pojma kako ide:

http://www.youtube.c...feature=related

inace, doticnih pet (zapravo deset ako gledamo bukvalno) sekundi su od 0:50 - 1:00 :)

koji trip , svake sekunde iscekujem "elficu" da kaze "Your bilding is complete" :)

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jebo mater ja mislim da neki rogue blizz fan developer menja paladin klasu... Stvarno deluje ko da je holy rogue, evo ovo je cist confirm ...

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=27509091869&pageNo=1&sid=1

We've been toying with a change to Divine Storm to make it more like Fan of Knives. Specifically, you could use it whenever you want, for mana, but it would share a cooldown with Crusader Strike. It would have nothing to do with Holy Power (unless Divine Purpose still applied). The idea would be that sometimes you're okay giving up the single target rotation of Crusader Strike -> Templar's Verdict in return for being able to use an AE attack every 4.5 to 3 sec. It's too early yet to know if this design will work out.

Divine Storm has a great visual and many long-time Ret paladins have a soft spot for it, so we'd like to get it back to more common use.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa realno svaki pravi igrac wowa zna da je muzika najbolja :)

@moyo

Word. :D

Zaista... Ehhh uf pa kad se setim, raidujemo nas 15 randoma za 1 plavi item UBRS, pa te juri coveka koji ima seal of ascension da ti otvori vrata, te dal cemo da radimo scarlet side strata. Pa jurish tamo neku grupu da odes 5 man scholo za quest....strat isto, onda neki pajser pulluje previshe abominacija ispred barona ispadne vajp, ma idi :)

Flaskovi koji su se pravili ili u BWL ili u scholo-u i svaki je trazio po 40 biljaka + lotus. Insignija ti je skidala Snare/Polymorph/Stun ili nesto drugo.. zapravo su se ljudi trudili u battlegroundovima, raidovanje je bilo puno disconnectova :D od pocetka do kraja :D

grindao se elemental fire u un'goro-u za fire prot potove, da ne bi umro u lavi nakon shto te ragnaros oduva u 3pm :D

ehhh tad je bilo do jaja :))

mada, igrao sam betu cate i pravo da vam kazem vishe mi deluje kao vanilla nego ova prethodna dva dela, makar gameplay-wise :d

Link to comment
Share on other sites

Ili kad se docekaju Emerald Dragons, pa samonujes pola servera tamo i juris NR iteme da bi MOZDA ubio Huhuran, a posle Twinsi... Jaoj... :(

Blizzarde, jebem ti milu majku.

I onda ili opšti rat i gankovanje na dragonima i Kazzaku, ili najneverovatnija server drama koja je gilda prva pullovala.

A u PvP-u nije bilo diminishinga, radio si pve da bi igrao pvp, poisoni su imali chargove, morao si da ih leveluješ, pa onda uvek baš kad ne treba provališ da nemaš vanishing pudera, pa onda da si morao da praviš /cancel form makroe za direktan prelazak iz forme u formu, bez izlaska u casters. Pa ono downgradovanje spelova kako ti se poboljšava gir, pa hiling rotacije da se povrati mana...

Ili kad je agro bio baš ozbiljan problem, kada su morali da se bacaju salvationi, kada je tranqulity totem bio obavezan, kada su rogovi morali vanish na 60% bossa zbog agroa. Uh...

Iako je bilo mnogo manje itema, manje abilityja, a gameplay malo složeniji, nekao si tada morao više da se trudiš.

Link to comment
Share on other sites

prvo vece kada je dosao wotlk secam se tacno posle cekanja u redu sam odma otisao u igraonicu bio prot na warrioru

odemo u instancu u prvi 5 men .... tenkovao sam tako sto sam bukvalno skakao po dugmicima znaci pritiskam po 5 dugmica u isto vreme nije ni bitno sta ono padaju mobovi pulujem po celu instancu ...

a nisam imao nikakve specijalne iteme ... mislim da je odma bilo sve jasno ...

bukvalno sam bio dao drugaru evo ti pritiskaj random dugmice radi sta oces i otisao kuci da spavam :D

Link to comment
Share on other sites

Wat ?

To je vazilo samo za healere bese.

Ne, važilo je za sve. Ne znam uopšte kako i zašto bi bilo samo za hilere?

Nije bilo resiliancea, sa pve opremom si imao više stamine, spell dmg-a, healinga, AP-a, crita. Jedino što je bilo bolje je PvP oprema, ali to si dobijao od rankova 11 do 13, a dotle je retko ko stizao.

Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nordrassil&cn=Kyp zeleni paladin

krituje me 14k sa hammer of wrath na mojih 1k resi

retri jebeno ubagovano op djubre

Moyo ne ljuti se, ali kapiram sto nas nerfuju kada ovakve komentare vidim na nasim forumima, kakvi li su na zvanicim....

Mislim jebote ja ta krilca upalim jednom u dva minuta i pucam sa sekirom, a posle drvim kurac.

A mag me prcka kako stigne, trci zamnom i skakuce i pucka, i tu niko nista ne kaze, ne kaze niko sto shaman me shockuje 70k (dobto u cata), ili lock koji mi sibne 34k normal dmg. To su sve klase koje su working as intended, a paladin kad udari 14k cekic na svakih 2 minuta sa par sekundi CD je fuckin OP.

Zalite se malo na prot ret, jel neko probao kako je to fino napravljeno, Em bijes em se za dzabe lecis sa holy powerom. Ja ne mogu da verujem da do sada tu niko nije video problem al se vidi problem na jednoj jebenoj magiji koja pravi 14k dmg.

Kad je tolko OP uzmi igraj Retri paladina.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wat ?

To je vazilo samo za healere bese.

da li lud si ti :D

Glavni problem u pvpu tad je bio sto su nubovi iz pve-a kidali kad ulete sa bwl-aq girom u bg, superiorniji je bio mnogo pve gear. Znam kao rog u t2 sam kidao sve, warriora u HW giru itd

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

specovo sam prot juce prekljuce uso u par wsgova.

nemoze da se umre nikad sta god pritisnem udara za 15k i sve krituje naravno i da ima se world of glory za 20k heal instant i dzabe i ponekad bacis 3-4 zaredom ako te usere rng i naravno ponekad uradis 50k burst za 4-5 sec ako te usere rng proc grand crusadera. kili mi ostavi earthshield na svom zelenom shamanu i ja odem u 10 ljudi i sede mi na glavi ne spusta mi se helt sa 100%

kao rambo keve mi pobij sve i vrati se sam

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ma retri udara za 200 dmg ali kad digne krila radi 2shot bez obzira na gear. Vise je ubagovan nego sto je op. A taj protret zasad retko vidjam po battlegroundovima. Kad ga vidim zaobilazim. Inace retri sam igrao 4 godi . 3 paladina sam dosad prodao a svaki je imao izmedju 30-50k hks-a tako da znam kakav je retri bio oduvek. Evo iskopo sam screenshot mog prvog oneshota kao retri. Kolko sam bio happy kada mi je procovao taj dmg burst jednom u sto godina. Daleko pre 3.0 patcha, divine storma i ostalog sranja sto sija. Mislim da je bio neki tuzni mag sa oko 6k hp :)

oneshott.jpg

Eh kad se seti kolko je tad retri bio fail ali je bilo duplo zanimljivije. . Dignes seal koji traje 15 sec i kad ga judgmentujes moras ponovo da ga palis. Seal of comand je procovao dmg na rng. I svaki seal je judgovao nesto drugo

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

da li lud si ti :D

Glavni problem u pvpu tad je bio sto su nubovi iz pve-a kidali kad ulete sa bwl-aq girom u bg, superiorniji je bio mnogo pve gear. Znam kao rog u t2 sam kidao sve, warriora u HW giru itd

Ume pamcenje malo da zakaze od pecurki. Jeste da su t3 i aq premade, kao pravi premade mogli da budu bolji od pvp premadea, ali to kako si ti opisao da t2-aq40 likovi pisaju po ljudima koji znaju da pritiskaju dugmice je netacno.

Ne, važilo je za sve. Ne znam uopšte kako i zašto bi bilo samo za hilere?

Nije bilo resiliancea, sa pve opremom si imao više stamine, spell dmg-a, healinga, AP-a, crita. Jedino što je bilo bolje je PvP oprema, ali to si dobijao od rankova 11 do 13, a dotle je retko ko stizao.

Nije bilo kao sada da biras izmedju 3 spec seta, tad je bilo samo 1 set za svaku klasu, za paladine je bio ret set, za shamane ench, za druide feral, za pristove shadow. Healeri su nosili pve gear.

Bilo je 2 pvp seta, plavi r7-r8-r10 (valjda tim redosledom) i epic r12-r13, oruzije si mogao da uzmes sa av reputacijom dok neuzmes r14.

Lik koj je vremenski lvlovao paralelno samnom od 50og lvla, on u av-u ja u wpl/brd/epl, je uzeo r11 i kad je dingovao 60 odmah je imao plavi pvp set, lobotimaizer i pvp epic mounta koj je mnoooooogo jeftinije imati od obicnog epic mounta.

Tako da ni 1 klasa nikad nije morala da igra pve da bi igrala pvp se warriora u wotlk.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Nijedna osim svakog hilera? I nijedna osim svake weapon zavisne klase jer je recimo ashkandi bio deset puta bolji od TuF-a, a nisu svi mogli da budu rank14 i uzmu oruzje priblizno askandiju (manji dps ali veci top dmg zbog surovo sporog spida). Koje su oruzje hanteri nosili u pvp? lokhdelar ... do ranka 14 ...

Najmilija stvar u toj vanili mi je bila da udjemo kao gilda u premade wsg svi u full bwl/aq40 giru i da lomimo jedan pure pvp premade u kom su likovi bili izmedju ranka 9 12 recimo i jurili rank 14 i da im se ispisamo u oci.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao spec nego klasa.

Izgleda da se na svakom serveru igrala druga igrica.

Na sylvanasu u hordi su hunteri uzimali r14 sa wsg lukom, av sekirom i dagerom, melee sa lobom i tUf.

Healeri nisu bili korisni kao sad i bilo ih je mnogo manje.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

meni se sve nesto cini da Blizzard namerno pusta ljude sa koeficijentom inteligencije u visini sobne temperature da jebeno uniste igricu

a sto se tice price o paladinima(msm da ste gore negde pomenuli),da,retardirano je.Moj ret mi se cini kao govno a neki random lik sinoc u 9 kad sam isao u Gurubashi arenu hpala stane i spamuje exorcism u beskraj po 8k minimala.

vratite nam tbc,zazeleo sam se igre.

Link to comment
Share on other sites

ja jos nisam uzeo pre order,niti cu,kupicu igru kad izadje ako mi se bude dalo.

nije mi zao para,koliko sranja koje su napravili,jer dace bog da gresim,ali ovo lici na masineriju,kao call of duty, za klinje iz norveske koji ce kupiti akaunt sa arcane magom i udarati 70k.

Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao spec nego klasa.

Izgleda da se na svakom serveru igrala druga igrica.

Na sylvanasu u hordi su hunteri uzimali r14 sa wsg lukom, av sekirom i dagerom, melee sa lobom i tUf.

Healeri nisu bili korisni kao sad i bilo ih je mnogo manje.

Ma sta pricas ti jebo te bog [roflmao]

To je bilo vreme jednog wara i 5 hilera [roflmao]

Koja si ti budala :(

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...