Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sladjana is back posle neke dve nedelje i lol, ko da sam uzo drugu igru:)

bas mi je frka sad, pogotovo sto sam pauzirao, nit znam dal oduzimam vise, manje, nit osecam konkretne promene (izvalio sam da su smanjili cooldn za trcanje i to slucajno, video da nesto mnogo cesto mogu da trcim kad probam:) )...

sad vam zavidim jer vi sve znate, pa sad samo poredite i gledate, ja sam u ovakvom fazonu:

34933.gif

[:D]

ali pohvala za to sto radi bolje nego pre, mada mi je grafika prilicno na low sada stavljena, a izgleda da ce da se menja tek kad izadjem, pa udjem. videcemo dokle mogu da furam grafiku. ali svejedno, ranije je bio onaj bag da kad fps dodje blizu nekog kompovog maksimuma, krene stutter, sad koliko vidim toga nema. to mi je bila i najveca zamerka igri.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Sreca pa mi istice pretplata za koji dan, necu da igram do izlaska expanzije. Covece, dva fail raida sam imao danas u TOC25, dps mi je prepolovljen od izlaska novog patcha, ne znam da li su to sad kao sredili danas, ali ja sam radio duplo veci dps pre 4.0. Ovo je sramota, sa ICC opremom ne mogu da uradim ni priblizno dpsa koliko sam mogao u Naxx / Ulduar ele opremi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ebemu sve, pogledajte onaj WoL, prokleti boomkin je uradio 22.5k dps, ja kao feral skoro 19k....ako pravite manje DPSa nego ranije (a niste warrior :P) - radite nesto jako pogresno.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

u slucaju da nekoga zanima honor cap je 4k

Што је више него довољно за сада.

НЕГО, хајде да се мени мало смејете и флејмујете ме. Дакле, играм свог малог паладина (запоставио сам алијског) и сабијам као холи. Брже левелујем него као рет пре печа.

А сада егзроцизам нема цд и увек је крит против УДова и демона, холи рет делује на све мобове, а станује УДове и демоне, дакле...да ли је неко пробао да дпса мало са холи пајом? Екстремно ме занима на шта то личи на 80. Не могу да нађем никога ко је вољан да проба то у ИЦЦ, само видим ово што сада имам. Играо сам рампартс и бф и радио сам 50% више дпса него лок, маг и енха шами. Претпостављам да је буља јер нема АОЕ, али опет...занима ме.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja itekako radim pogresno, jer ovog shamana igram bas kratko, verovatno jos nisam ni izvalio cake s kojima cu imati jos veci dps, ali nije ni to bitno, ja dpsujem potpuno isto kao i pre patcha, a opet mi je dps u TOCu / ICCu duplo manji :/

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja itekako radim pogresno, jer ovog shamana igram bas kratko, verovatno jos nisam ni izvalio cake s kojima cu imati jos veci dps, ali nije ni to bitno, ja dpsujem potpuno isto kao i pre patcha, a opet mi je dps u TOCu / ICCu duplo manji :/

Jao bože šta ti napisa...major contest patch, promenjene sve klase, neke iz temelja, a ti "dpsuješ isto kao pre patcha" i čudiš se što ti je dps manji. GG

Link to comment
Share on other sites

Lose sam se izrazio, mislio sam "rotacija je ista, ali dps duplo manji". Pa 'bem lebac jeste ovo major patch pred izlazak nove ekspanzije, ali da me ovoliko sjebe, to bar nisam doziveo ni pred izlazak prethodnih ekspanzija (kol'ko god su oni pred svaku ekspanziju pravili major izmene).

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

A jebo im ja mater, ulazim na paladina, action bar načisto sjeban, talenti se skroz drugačije zovu, gomila novih spellova... ionako ističe za koji dan, sačekaću fino ekspanziju pa goblina od nule, ne ide ovako.

Ovo je pravo mesto za dva velika citata Homera Simpsona: "If it requires trying, then it's not worth doing it", i "Trying is first step to failure".

Link to comment
Share on other sites

Za ova dva dana sam izgubio 10 godina zivota.Evo vec drugi dan pokusavam da namestim novi patch.Skinuo sam ceo patch od nekih 5.3 gb i sve je islo normalno.Medjutim,cim pocne instalacija,odnosno kad dodje do nekih 80-90% pocinju problemi.Pri instalaciji nekog sounda vezanog za shamanov windshear dobijem error i prsne instalacija.I tako evo vec 10. put. Da li je neko imao slican problem,mada sumnjam,posto sam vec par dana izgubio a zelim da igram kao retard.Nesto mi se i ne cini moguce da je do kompa,jer je uzet pre bukvalno 2 meseca,radio je u WoW-u na max rezoluciji i podesavanjima bez ikakvih problema.Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Za ova dva dana sam izgubio 10 godina zivota.Evo vec drugi dan pokusavam da namestim novi patch.Skinuo sam ceo patch od nekih 5.3 gb i sve je islo normalno.Medjutim,cim pocne instalacija,odnosno kad dodje do nekih 80-90% pocinju problemi.Pri instalaciji nekog sounda vezanog za shamanov windshear dobijem error i prsne instalacija.I tako evo vec 10. put. Da li je neko imao slican problem,mada sumnjam,posto sam vec par dana izgubio a zelim da igram kao retard.Nesto mi se i ne cini moguce da je do kompa,jer je uzet pre bukvalno 2 meseca,radio je u WoW-u na max rezoluciji i podesavanjima bez ikakvih problema.Hvala unapred.

A koji tačno error dobiješ? Pazi, uvek imaš opciju da sa hardom odeš do nekog druga i iskopiraš radeći wow na svoj hard.

Link to comment
Share on other sites

A koji tačno error dobiješ? Pazi, uvek imaš opciju da sa hardom odeš do nekog druga i iskopiraš radeći wow na svoj hard.

Kao sto sam rekao,sound error vezan za shamanov windshear:

The file "sound\spells\shaman_windshear_02.wav" in archive "<any>" could not be opened, because an error 2 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...