Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al jebote konačno mogu da igram wow na poslu, i queue lepo ab čitav dan nadajući se da ću uzeti we had it all along koji mi zadnji achi za battlemaster, i za 6 sati ingame mi izađe 5 queue i od toga popušim 3 dc-a.

Ajde da stoka nije ništa dirala nego čim dobiješ dc automatski i deserter i u pičku materinu i igra i čekanje i sve, alo bre pa ja plaćam da se igram stoko blizzardska a ne da čekam da se igram majmuni raspali.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

koju biste mi klasu preporucili?

-da nije neki majndfak - ne smeta mi da zahteva brze prstice, ali mi smeta ako zahteva brz mozak, multitargeting i zajebanu kombinatoriku:) dakle, rog mi je savrsen za mene, ali da unesem malo zivosti, nek sladja kunta par dana:)

-da se ne ispaljujem po dungeonima, a i smara me tenkovanje, tako da gotivio bih neku dps klasu koja ima gotivno single target brute force maltretiranje:)

dakle single target dps otprilike, bez nekog matematiziranja (pretpostavljam recimo da to nikako nisu warlock i shaman i da bi mi mozak puko od njih):)

sta bi to bilo, fury warrior, fire mage, shadow priest?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

uh :/ pitao si isto pitanje kao i razni rr-i svih ovih godina samo na visem nivou

to sto ti hoces da znas mislim da su odgovori previse relativni i razliciti od osobe do osobe

skill cap je nesto sto ne postoji u ovoj igri i jedini najbilji "merac" istog je arena rating i trenutni talenti/patch/kombo klasa

dakle recimo ove sezone su ubedivljo najlakse klase za igranje bili elemental shamani koji stoje u mestu u pucaju dmg za 50k kao i arms warrior sa legendary oruzijem ili bilo koja druga klasa sa najjacin waeponom u igri (ako ti smeta da citas ovakve stvari onda nemoj poslusati moj post uopste jer ja tako vidim igru a mislim da imam prilicnu proslost u ovoj igri sto se tice pvpa)

ja licno smatram arms warriora jednu od najjaksih klasa za igranje arene recimo a opet sa druge strane moje iskustvo sa tim warriorom je samo 2500 rating u areni sto nije Gladiator . Dakle opet ne moze svako da ga igra na nivou koji je zadovoljavajuc da bi bilo lako a dobro . Svaku klasu pa i warriora mozes da igras sa osnovim skillovima i udarcima a opet ako nemas Focus target charge/intercept i 30 makroa da bi sve skillove pritiskao iste secunde kada ti zaista trebaju ti opet neces biti dobar warrior ne gledajuci na to koliko ce tebi biti lako da odigras tu klasu Ja to vidim da ti kao pojedinac neces biti puno koristan nekoj grupi za battleground u expanziji sledeceoj ako ne znas da odigras svoju klasu brzo i kako treba u datim prilikama tokom neke partije

Ja licno sam uzeo samo rank 10 na warrioru u vanili (od mogucih 14) u pvpu iz razloga sto su ljudi sa kojima sam igrao smatrali da nisam bio dovoljno koristan za njihovu grupu jer sam samo ubijao ljude na mapi i zahvalan sam im na tome do neba jer su mi otvorili oci da nije dovoljno da igras laku klasu i samo ides i ubijas ljude vec da ih koristis na prave nacine u pravo vreme za dobrobit svih drugih ljudi ako hoces da budes timski igras

U suprotnom slucaju nece biti bitno iskreno sta ces da izaberes ako ces igrati ovu igri sam sa sobom i singovati random battlegroundove bez grupe/gilda/ljudi sa kojima nesto treba da uradis

Fire maga ja trenutno testiram i slazem se sa tvojom konstatacijom da je ok za igranje . Imas 300 instant spelova jednostavno ne mozes da failujes sto se tice dmg dela sa tom klasom i ja licno kada pogledam opet cu igrati warriora u expanziji jer jednostavno znam najvise stvari i sitnica sa njim

Za kraj bi ti preporucio da odes na http://www.warcraftmovies.com/ u searchu kucas bilo koju klasu koja ti zvuci zanimljivo i pocnes da je igras jednostavno

Link to comment
Share on other sites

fala na odgovoru:)

ne, nije meni cimanje da imam trista abilitija i kuldaunova i tome slicnog i da skacem okolo. meni lezi da trcim i okolo i skacem po tastaturi, tj kvejk-mikro. ono sto mi ne lezi je rts-mikro, dakle, lupam, rokni na ovog ovo, na sledeceg ovo, pa onda se vrati na prvog zato sto je isteklo nesto, pa idi onda na treceg, pa tabuj na drugog, pa baci aoe, pa drkaj kurac itd.

a ono, skoci, trci, stigni, pobegni, okreci se, rokaj ovo, kuldaunuj ovo, interruptuj ovo pa pobegni, resetuj kuldaun blabla, dodji s ledja, to mi je kul, zato mi rogue gotivan.

tako da nesto kontam da bi meni licno taj elemental saman bio tezi od nekog blentavog 1v1 warriora...

dakle, nije mi problem tezina igranja klase, ako je u nekom mom 'kosmosu', vec upravo na koju stranu ide ucenje klase. sa warlockom ili hunterom bih se upucao odmah, pa makar oni bili potpuni no-brainer.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa letenje po mapi i najblize klase kvejku su mm/survival hunter i frost mage ali opet kazem ti uvek mozes da pogledas bukvalno svaku klasu na wcmovisu kako se igra na najvisem nivou i vidis sta ti se najvise svidja

samo sto onda mozes da imas i kontra efekat jer ce ti se svideti vise klasa :D

Link to comment
Share on other sites

pa ono sto sam ja gledao, svidja mi se warrior jer je svinja i nosi armor i ima charge lol

jos ako nosi neko govedo od oruzja i nema stit, vuhu:)

medjutim ne bih da tankujem u levelovanju, pa se premisljam nesto...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Totalni offtopic ... Da li je neko od vas igrao kod Stilgara u cvijicevoj ( Stilagars place ) to su 90-e na 00-e godine , pikao se SC , Quake 2 i 3 , AoE , CS ... Pade mi ovo napamet jel sam malopre u pekari video lika koji ili nenormalno lichi na vlasnika te igraone ili je on :D Sry za totalni offtopic [:p]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

medjutim ne bih da tankujem u levelovanju, pa se premisljam nesto...

ma nema to veze

poenta wowa ima najvise veze sa lvlovanjem :D

sem prvog puta kada igras nesto :)

i uvek mozes da tenkujes i kao neki dps spec samo stavis shield na sebe i posle mozes da kazes kako je hiler sranje sto te nije lecio

Link to comment
Share on other sites

Elemental shammy i shadow priest su tradicionalno klase sa tri dugmeta za osnovno igranje i lupanje alijanse. A opet, to su klase koje imaju dodatnih fora koje mogu da zakomplikuju život svakom.

Dakle, moja preporuka ti je da igraš priesta, jer je moćna klasa sa milijardu fora koja može da pravi razliku. Lock je pre sa felhanterom bio moćan, ali si morao (za ozbiljnije igranje) da mikruješ sa makroima dispel, fear, silence...

Ako voliš taj single micro, rogue i warrior su najbolji.

Ako voliš da praviš sranja, rogue i mag.

Ali, moj ti je savet da probaš hilera, to je sasvim, sasvim drugačiji doživljaj igre. Osim toga, 1 na 1 niko (okej, retko, retko ko) ne ubija hilera. A i igraš se boga. :))

Link to comment
Share on other sites

kili:

da, al ja ocu da dpsujem kao war, a cujem da je malo tenkova, pa se plasim da ce me gurati da tenkujem [:D]

lurdusami:

sve mi se cini da cu da vorijorujem:)

a priest mi se cini interesantan ovako, mozda za neku sledecu inkarnaciju...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma nema to veze

poenta wowa ima najvise veze sa lvlovanjem :D

sem prvog puta kada igras nesto :)

i uvek mozes da tenkujes i kao neki dps spec samo stavis shield na sebe i posle mozes da kazes kako je hiler sranje sto te nije lecio

A i za warriora je zanimljivije levelovati kao prot nego kao druge dve grane.

da, al ja ocu da dpsujem kao war, a cujem da je malo tenkova, pa se plasim da ce me gurati da tenkujem [:D]

Kao war tank ćeš GARANTOVANO imati najveći dps prilikom levelovanja. A bogami i kao pally tank.

Link to comment
Share on other sites

eh, to sa elficom je neki kombo trip, jesam brkati turcin, ali nisam masan:) tj, ova elfica rogue sto sam je napravio je zenski ja otprilike, tako da jebem li ga, jedino da pitamo frojda [:D]

neki ful anti-ja izbor bi bio female dwarf warrior:)

a ful ja, recimo male ne druid ili rogue:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne kontate, ja necu da tankujem:)

ne pricam o dps kao velicini, vec kao konceptu:)

Pa ti si kao ja, zalutao u MMO. :D

Elem, to što ti pričaš, da hoćeš da mikruješ solo, a ne RTS mikruješ, a da dpsaš...to ne postoji. Svaka, ali svaka klasa u ozbiljnijem masovnom pvp-u treba da manje ili više mikruje. Ok, war verovatno manje, ali i on mora da interceptuje, hamstringuje, reflektuje i menja mete. I ok, br. 2, neki hiler verovatno više.

Elemental shammy ti je do jaja, eto to je baš super. A ako hoćeš pravog kastera, uvek se seti da maga igraju žene i mentalni patuljci, a lockove ljudine od reči i integriteta koji IRL pogledom seku čelik, ali su odlučili da budu milosrdni prema slabijima.

eh, to sa elficom je neki kombo trip, jesam brkati turcin, ali nisam masan:) tj, ova elfica rogue sto sam je napravio je zenski ja otprilike, tako da jebem li ga, jedino da pitamo frojda [:D]

neki ful anti-ja izbor bi bio female dwarf warrior:)

a ful ja, recimo male ne druid ili rogue:)

Što bi rek'o čika Stole, je-bOte male elf, esi čuo?!

Link to comment
Share on other sites

Jao Doolio pa ti bi mogao da crtash neshto wow lore-a i podelish sa nama forumashima! <3

eh, mozda nekad iznenadim, al ono, faks, frilensing, pa jos onaj rurstrip koga sam morao da odlozim indefinitely, ali nisam ga batalio, planiram da bude gotov za 2-3 godine...evo sad treba da slikam nesto za svadbu lol...

a mislio sam da naslikam sladjanu u ulju onako olskul olol kontrast novo-staro olol

Što bi rek'o čika Stole, je-bOte male elf, esi čuo?!

pa jebiga, ja sam samo realan i iskren, nema emocija u klasifikaciji [:D]

a mislim da je taj nelf=gej trip vise mahinalnost nego realnost:) belfovi su gej (sto sam video kad sam pazario tbc), al nelfovi su brkati nagruvani carevi od dva i po metra, a ribe su avatar-like feral carice koje trce i skacu okolo, kontam da se zovu "gargaldrari", a ne "najt elfovi", da niko ne bi pricao da su gej:)

Elem, to što ti pričaš, da hoćeš da mikruješ solo, a ne RTS mikruješ, a da dpsaš...to ne postoji. Svaka, ali svaka klasa u ozbiljnijem masovnom pvp-u treba da manje ili više mikruje. Ok, war verovatno manje, ali i on mora da interceptuje, hamstringuje, reflektuje i menja mete. I ok, br. 2, neki hiler verovatno više.

dobro, dobro, necu pogacu preko hleba, znam da ne mogu da izbegnem rts mikro u potpunosti:)

al ono, da ga svedem na neki realni minumum:)

e da, kako stoje stvari sa ovim patchom u smislu levelovanja i gearovanja? da li mogu da zaobilazim instanciranje i da nabavljam useful opremu samo kroz pvp?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...