Jump to content

Wow talks #4


markotod91

Recommended Posts

U beti pise da pve itemi nemogu da se koriste u areni, mrzi me sad da trazin linkove po netu, video sam 3 ssa i jedan clip od totemote-a.

Glupom blizardu je trebalo 4 godine da skapira da to treba da urade.

Mada bolje ikad nego nikad.

Ali nije sigurno da ce biti live zato sto je to atm na beti.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U beti pise da pve itemi nemogu da se koriste u areni, mrzi me sad da trazin linkove po netu, video sam 3 ssa i jedan clip od totemote-a.

Glupom blizardu je trebalo 4 godine da skapira da to treba da urade.

Mada bolje ikad nego nikad.

Ali nije sigurno da ce biti live zato sto je to atm na beti.

To bi bio "potez veka". Tebi treba odati priznanje i dati medalju.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo kako je to moguce,jer kad dingujes npr 85 i oces odma u arenu,sta treba da ides go jer nemas ni jedan pvp item :).

Kupis gear za honore i udjes u arenu , ukoliko ovo urade , season 9 ce da bude najbolja sezona od svih , a igrica ce da vredi svakog dinara koji placamo !

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo kako je to moguce,jer kad dingujes npr 85 i oces odma u arenu,sta treba da ides go jer nemas ni jedan pvp item :).

taj neki fazon:)

ono sto treba da urade je uska specijalizacija, znaci da na nizim rejtinzima ili kako to vec ide, bleje i pvp i pve opremljeni likovi i sibaju se sasvim fino (jer mora od neceg da se pocne, da bi dobio pvp item, moras da pvpujes prvo bez njega). a onda, kako napredujes, kontas da su pve itemi sve grdji i grdji za pvp, dok su na visokim rejtinzima prilicno neupotrebljivi. u isto vreme, kako picis, unlockujes ili zaradjujes pvp iteme i to je to.

mislim, lol, jeste no-brainer, ali izgleda da je to tesko implementirati u praksi, verovatno zbog toga sto se princip funkcionisanja i pvp i pve opreme ne razlikuje (oruzje dmguje, armor stiti, a oba daju razne bonuse, pa koja oprema daje vise, ta je bolje, bila ona pve ili pvp). resilience ocigledno nije dovoljan da sam iznese trip. mozda neki jebacki bonusi na pvp itemima koji su player only, dakle, ne rade na mobove...al verovatno to povlaci za sobom sto pedeset sranja koja mi trenutno ne padaju na pamet:)

u sustini, oni su, po meni, pogresili sto oce da se jebu, a ne znaju kako. da su oruzja nediferencirana po pvp i pve sistemu i da se nabavljaju na koji god nacin je igracu prijatnije, ne bi bilo nikakvih problema i ljudi bi pveovali i pvpovali sve u sesnaest. gearovaniji bi bili oni koji se vise trude i vise vremena provode u igri (er...duhhh) i to je to. medjutim, oni su odlucili da razdvajaju pve i pvp aspekt igre, u prevodu, da se jebu, a ne znaju kako.

sto se mene tice, sam taj princip je los jer se pravi 'multi-platformska igra' u smislu da ima previse instanciranih stvari koje funkcionisu ko multiplejer kvejk, a ne ko mmo. u takvoj prici najvise pati world pvp koji bi trebalo da je sustinski element mmo naslova. jos kad se tome doda bejbisiting u vidu nepostojanja penaltija za zginjavanje (uh joj moram da trcim dvanaest sekundi, tesko meni) dobija se holivudski paprikas koji je tesko odrzati iz prostog razloga sto je 90% igraca i uzelo da igra takvu igru zato sto je, pa, takva i ocekuju konstantni bejbisiting u svakom aspektu igranja. i onda naravno da se igra razvija u pravcu da svi ubijaju sve iz jednog udarca, da pve oprema radi u pvp, da se prestekavaju charovi sa horde na alijansu i tome slicno...

al jebiga, to je cena masovnosti, kad bi PK bila ozbiljna stvar (xp loss i % za dropovanje random opreme prilikom ginjenja npr), igralo bi dve iljade likova igru...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Resilience is the way to go in cataclysm ! Siguran sam da ce biti neki 20 agi 20 resi gemovi , resi sad daje dmg reduction , maltene ti dodje kao armor , sto vise resi manje ce te biju i melee i casteri . Nego nesto razmisljam , mislim da od ovoga nema nista , pocece opsti vajn pve populacije koji ce na kraju rezultirati odbacivanjem ovakve ideje , koja je po meni savrsena za balans u pvp-u i napokon odvajanje pve-a i pvp-a .

Edited by Breeee

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Po meni je odnos pvp i pve itema bio najbolje rešen u vanili, ako si imao hwl set mogao si da raidujes komotno, isto tako i sa t2 ili t2.5 si komotno mogao da sabijaš pvp. Kasnije po izlasku naxx-a je to počelo da vuče više na stranu pve opreme ali dosta dugo je bilo izbalansirano. Sad ako se neko malo bolje seća tog vremena mogao bi da me ispravi ali ja koliko se sećam do izlaska AQ-a ja sam sasvim solidno radio MC i BWL sa pvp gear-om koji sam imao. PVP set je doduše imao bonuse koji su za pojedine klase bili više ili manje neophodni za pvp (kao kod druida npr), ali što se tiče statsa mislim da je bilo dosta ujednačeno. Dobra je ideja da se razdvoji PVP aspekt igre od PVE-a, nema potrebe siliti ljude da raiduju kako bi mogli ravnopravno da igraju arenu.

Link to comment
Share on other sites

Feats of Strength

* Insane in the Membrane no longer requires the Shen'dralar reputation.

...................................................... FFFFFFF MMMMMMMMMMMM LLLLLLLLLLLLLL....................

Jebo mater ako ne quitujem.Nerfovali su sve sto se nerfovati moze...

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Ma dobro sve se nerfuje. Pravi nerf Insane-a je bio kad su prebacili darkmoon trinkete sa bop na boe. Bilo bi lepo kada bi ubacili neku titulu/tabard za ljude koji su uzeli Shen'dralar. I... troll epic fly form je jebeni WIN!

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Problem koji ti ne vidis je da su shpilovi bili boe a ne trinketi. Rep dobijes kad predas shpil. Nekad si imao jedinu opciju da vendorujes/DE 104 epic trinketa dok danas mozes lepo da ih prodas i zaradis cirka 100k golda u procesu.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Omnomnomnomnom * Backstab now deals 200% weapon damage, up from 150% weapon damage.

Moar MOAR buffz to rogues [8)]

Sa ovim buffom subt ce bude do jaja za 3's , Muti ce bude jos bolji za pve , sad jos da nam srede envenom da udara jako kao eviscerate i da puknem od srece !

At Troll flight form - Prejebeno izgleda !

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

pa ne pricam za lineage, pricam za wow, svaka igra ima svoju bazu igraca. ocigledno je da su wowljani u fazonu da im sve bude do jaja u svakom trenutku, ne vidim nijedan racionalan razlog da ginjenje ne povlaci nista za sobom. vuci skoro siti, ovce skoro na broju:)

zato sam i uzeo pod stare dane da pikam wow, a ne eve:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tbh trebaju da vrate da mora da se ima honored sa bloodsail i exalted sa goblinima u isto vreme i onda jedini deo koji su zapravo nerfovali je nabavka PBD. Mada kad pogledas DM se pretvara u lvl 45 instancu, na lvl 85 ce trebati cirka 3 min da se aoe puluje sve tako da u svakom slucaju i da se nista ne menja bice lakse. Da ne pricam o farmovanju blood u EPL sa fly mountom itd.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se pomirimo sa tim da jednostavno ljudi iz Blizza zele da naprave fransizu kojom ce osvojiti srca klinaca.

Da im je stvarno stalo do likova koji farmuju po 5 meseci "the Insane" titulu,ubacili bi titulu koju je duplo teze dobiti od "the Insane".

Tada bi stvarno svi videli koji su ljudi pro old school i igraci u pravom smislu te reci.Ne razumem zasto je toliko tesko da ubace jednu titulu,koju bi farmali kao konji i koju bi imalo 0.0001 % populacije u WoW-u,sta ce nam "the Casual".

Link to comment
Share on other sites

To ja nisam rekao.Cinjenica je da kad bi ubacili titulu koja je duplo teza od "the Insane",samo odredjeni,tj.pro ljudi imali titulu.

Old school pro ima Scarab Lord(tu je i 'Hand of A'dal,mada ima i pro ljudi koji nikad nisu jurili titule),a ne "the Insane",ali ja zaista cenim trud i napor ljudi koji je jure,a ti mi reci koliko znas ljudi koji imaju "the Insane"?

Svaka cast ljudima koji imaju "the Insane"lika,stvarno svaka cast.

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

meni je to malo besmisleno, jer onda tom linijom stizemo do toga da se treba buniti i sto ima quest helper ugradjen, sto svetle pickupovi, sto je hearth na pola sata, a ne na sat, sto stvari generalno kostaju duplo manje nego ranije, sto je mnogo lakse raidovati glavne gradove itd...to mi lici na ono 'u moje vreme si morao da muzes kravu za mleko, a danas narucujete preko neta':)

meni je sjajno od pocetka jer sam poceo da se igram pre tri meseca pa sam dosao kad je sve vec bilo ponubljeno, ali kontam da sam se igrao sto godina, pa uveli ovakve promene, rekao bih 'fala kurcu' i radostan levelovao gomile altova za pet dana:)

za titule jeste kao drugacije jer su one arbitrarna stvar, pa mozes da stavljas kolko god oces prerekvizita pa da gledas oce li i ko da uzme, ali samim tim ne vidim zasto je tolika frka...mada priznajem da mi je nejasan potez blizarda...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...