Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dobro VanPersi je uvek radio glupe stvari ali je sada stvarno preterao. Dve bespotrebna kartona je dobio i neka je izashao pajvan...

Navijam za Arsenal u ovoj utakmici ali bi poslao Persija na njivu da kopa, da se malo smiri...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

[22:05:47] <peja_> brate

[22:05:50] <peja_> ovo je u zaru borbe bilo

[22:05:51] <peja_> ...

[22:06:28] <shoosh> :C

[22:06:45] <shoosh> kako je jadan sudija

[22:07:51] <shoosh> mada nedostatak rvp-a nece da se oseti

[22:07:55] <peja_> realno

[22:07:59] <shoosh> bio je nebitan na terenu

[22:08:04] <peja_> ionako nikad ni ne igra

tako da opusteno, ne menja ovaj crveni nista :D

kurac nema, kao da su im iskljucili 3 odbrambena, a ne rvp-a...

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

U ovoj utakmici Barselona je bila visak, Arsenal se sam prodao kod sudije... Busaka, turim te na kurac!

A da l' bi vi culi zvizduk sudije pored 90k ljudi?

Edited by Pr0toSS

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

U ovoj utakmici Barselona je bila visak, Arsenal se sam prodao kod sudije... Busaka, turim te na kurac!

A da l' bi vi culi zvizduk sudije pored 90k ljudi?

ne lozi se, cuju fudbaleri pistaljku samo je pitanje da li se prave blesavi ili ne... a sad razmisli, da nije cuo pistaljku da li bi sutirao onako kako je sutirao 1na1 sa valdezom? videlo se ko zeli vise pobedu i to je to, jadno mi je bilo samo kad je barsa trcala polu kontru a arsenalova odbrana/sredina se vukla po terenu.

i da barselona je ovu igru presla na hard...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

siguran sam da je busaka uticao na to da villa i co. imaju 7 100% prilika naspram arsenala koji nije ni video gol valdeza... drugi zuti za rvp jeste prestrog gledano sa strane kako ga je dobio, ali realno arsenal nije imao sanse sa onakvom igrom...

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Zasluzeno. Ali sudija, uopste se nije videlo abidalovo davljenje, uopste. Sta drugo reci fabregas je igrao ko kurcina obicna. Vilsiru treba da pridje 80% ekipe i kaze izvini sto smo najobicnije PICKETINE! na celu sa kapitenom.

@fata

ti inace znas da se cuje pistaljka na stadionu, pred 90k gledalaca, jer svaki vikend igras u takvim uslovima?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ja samo kazem da je glupo pricati 'u al ih je nabila barsa'

razlog zasto tako pricam je jer je arsenalu sudija od starta sjebavao sve, a barseloni nista. kad sudija tako ubije nekog sa zutim kartonima (i na kraju i crvenim), protivniku je lako da igra.

dakle ne kazem da barselona ne zna da igra ili je losa, samo kazem da je glupo pricati 'raorgh barsa' kad je drugu stranu sudija sabijao od starta

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

barselona je razorila,razdevicila i iskarala arsenal a ja sam plakao gledajuci to.drugi zuti za van persija je lol.penal je polu-lol ali svejedno bi barselona prosla dalje jer su imali CETIRI puta vise pasova i 15 sjajnih sansi za gol...o cemu mi pricamo alo?poz

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

na žalost, luzerska ekipa ostaje luzerska ekipa, a već viđeni scenario se opet ponavlja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa jebem ti ja najbolji tim na svetu koji od 10 stopostotnih sansi ne ume da postigne gol.. Barselona je suv kurac, da nije bio onaj prokleti "italijanski-svajcarac" od sudije, drugacije bi bilo...

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

tako je,aj sad nestani :)

inace,ja ne kapiram sta rosicki jos uvek trazi u arsenalu ali ocigledno venger ima neki fetis na njega

ceka se gruja da utoli tugu i napise nesto :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

mi ko dve tekme da smo gledali

ne znam kako je preokrenuo crveni meč, kad je pre kartona barsa imala bukvalno 5 šansi koje nije iskoristila, a posle kartona isto pet šansi od kojih je metnula jedan a jedan bio penal

pre kartona su imali posed i 2-3 sanse...nakon kartona su se usetavali u sesnaesterac...da ne komentarisem da je prvi gol postignut u 49-om minutu itd...

c/p blic

U Barsi se uzdaju i u tradiciju koju im donosi suđenje Švajcarca Masima Busake sa kojim na 11 utakmica nijedan španski klub nije izgubio.

fml

Link to comment
Share on other sites

mi ko dve tekme da smo gledali

ne znam kako je preokrenuo crveni meč, kad je pre kartona barsa imala bukvalno 5 šansi koje nije iskoristila, a posle kartona isto pet šansi od kojih je metnula jedan a jedan bio penal

pa izgleda da jesmo lol :D

jer sam i ja video ovo sto shoosh prica - u prvom poluvremenu je barsa imala par prilika, ali nista omg...nakon crvenog je krenulo samo da seva, svaki napad do jaja prilika...

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...