Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma sramota sube, KRADJA VEKA!

nisu imali nijedan sut, imali su 30% posed lopte i na kraju izgube!

PRAVDA ZA VENGERA!!!

to je svima sada argument,zasto se Arsenal buni kad nije imao shut...pa nije imao ni Inter pa su svi govorili MURINJO CAR TAKTICHAR!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja ni tada nisam govorio murinjo car vec samo govorio isto sto i sada, ove godine je drugacije jer se venger popeo na k sa njegovim DRUGI NAJJACI TIM NA SVETU IGRAMO NEVEROVATAN NAPADACKI FUDBAL osvojicemo sve zivo..

a kad treba da se pokazu nema ih nigde i igraju ko babe

aj donekle razumem brane se, imaju prednost ali da ne mogu da organizuju kontru jednu jedinu, da bar jednom sutnu na protivnicki go, da ne mogu da sastave 4 pasa..

Link to comment
Share on other sites

ja ni tada nisam govorio murinjo car vec samo govorio isto sto i sada, ove godine je drugacije jer se venger popeo na k sa njegovim DRUGI NAJJACI TIM NA SVETU IGRAMO NEVEROVATAN NAPADACKI FUDBAL osvojicemo sve zivo..

a kad treba da se pokazu nema ih nigde i igraju ko babe

aj donekle razumem brane se, imaju prednost ali da ne mogu da organizuju kontru jednu jedinu, da bar jednom sutnu na protivnicki go, da ne mogu da sastave 4 pasa..

Pa oni nisu ni hteli da igraju na kontre, vec da su isli na kartu da igraju kratke pasove kao sto su igrali do sada i kao sto igra Barselona, ali im nije poslo za nogom... A i iskljucenje Van Persija ih je ubilo u pojam, narocito jer je bilo totalno apsurdno iskljucenje.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Italijani ce zauvek ostati Italijani :) 3 suta u okvir gola, sa ocajnom igrom prodju dalje...ali dobro, Snajder car!

Kad se zavrsilo I poluvreme, bio sam u fazonu - Bajern ce doci bar do polufinala...

Zamislite na kraju MARE bude u pravu i Inter osvoji LS? Pa ja ne znam [:D]

BTW. Kako Snajder sada ima kosu a bio je procelav?

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Kad se zavrshilo prvo poluvreme rekao sam odma Inter dobija 3-2, Snajder daje drugi gol i na kraju u 89 Lusio iz naleta zabija. Nisam bash pogodio za treci gol, ali bio sam siguran da ekipa koja promashi onoliko prilika ne moze da prodje dalje u LS. A italijani su italijani...

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

baš čudno, obično ne sere mančester

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...