Jump to content

Liga Sampiona 2010/2011


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

realno zinjak da je dao onaj gol bio bi najlepsi gol lige sampiona..namasili su se pristojno a mogli su kornjaci da se useru u zivot..

ne znam sta serete, bajern se jeste namasio ali je dao dva bag gola..interovi su bar lepi i iz nekih akcija..a i kako se ne radovati kad debeli makedonac skine majicu i raduje se sa svojom stomacinom iz Strumice!

ne mogu da nadjem sad taj post..ali posle zreba rekao sam 3 stvari - da ce proci totenhem, da ce proci inter i da ce marsej da namuci mancester a mozda ih usere i da prodju..

inter mozda jeste slabunjav pozadi ali ima mozda najboljeg i najkorisnijeg napadaca danasnjice - etoa..koji i pored 3 lige sampiona (za koje je poprilicno zasluzan,dva gola u finalima), hiljade golova u obe lige koje je igrao se i dalje cima i daje golove i namesta..neverovatan crnac

Link to comment
Share on other sites

pa da (za etoa), pre 3eg gola je dao onu povratnu za snajdera, i on je pogodio nekog svog igraca na 5m, a usla bi sigurno i tada... posto je ispao arsenal sada navijam za inter i da mancester izvuce barsu, da ih napune obe :D

e da, da izduva totenhem isto, jadnici userski, ko picke su odigrali posle datog gola u milanu, imali su srece, voleo bih da im dodje sahtjor, koji bi ih oduvao

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa da (za etoa), pre 3eg gola je dao onu povratnu za snajdera, i on je pogodio nekog svog igraca na 5m, a usla bi sigurno i tada... posto je ispao arsenal sada navijam za inter i da mancester izvuce barsu, da ih napune obe :D

e da, da izduva totenhem isto, jadnici userski, ko picke su odigrali posle datog gola u milanu, imali su srece, voleo bih da im dodje sahtjor, koji bi ih oduvao

neke picke sutnu na gol a neke ne

1298092585142120.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Naravno da stize kazna kada promasis one prilike sve , rekoh burazeru u toku tekme videces da ce da prodje Inter ovakvi promasaji se uvek kaznjavaju a on u fazonu daj ne seri dobice ih Bajern 4-1 5-1 kad ono prc!! Jbg zabari uvek igrali truli fudbal ne pamtim da je neki italijanski tim igrao ofanzivno

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid CF vs Tottenham Hotspur FC

Chelsea FC vs Manchester United FC

FC Barcelona vs FC Shaktar Donetsk

FC Internazionale vs FC Schalke 04

smor.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...