Jump to content

Gde da nadjem


Dz

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja sam dobio iz inostranstva, uredjaj koji emituje ultrazvuke i tera kucice, znaci pridje kuce, ti samo ono uperis u njega, bezi odmah, vise ti uopste ne prilazi, ali to ima jednu manu, ako je kuce gluvo ne reaguje :), cena tog aparata je oko 50 e. Takodje sa tim uredjajem mozes terati macke, ima i za druge zivotinje :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

Mene vas sramota, mora devojka da kupuje palice i sprej ko da nema drugare forumase da prebiju nekog :(

Prvo sam mislio da je neki zez, cosplay tj. da ti treba za kostim a ono RL odbrana. Not cool :(

nije problem prebiti nekoga jednom ili vishe puta nego posle stalno izigravati obezbedjenje zbog veoma verovatne osvete kad tad

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo ti Dz jedan savet iz licnog iskustva. Taj pendrek na razvlacenje (da valja) ces jako tesko naci. Ja sam imao taj Kineski i raspao mi se posle prvog udarca. Osim toga lagan je i moze samo malo jace da te zaboli (ako ga bas ne sines na vitalno mesto, sto je tesko jer postoji period izvlacenja istog i protivnik moze da se spremi). Osim toga racuna se kao hladno oruzije,isto kao i taj red peper sprej stagod tako ta ti je bolje da na crno uzmes neki tetejac od nekih narkomana (do 50 do 150e se krecu) i nemas da mislis. Taj sprej nije toliko efektan,mene su naprskali,poceo sam da placem,da mi curi nos i nisam video 10 sec ali sam zato posle bio duplo razjareniji (ne nisam manijak,nego neki anarho-pankeri kurac palac) i dobili su jako gadne batine (da me nisu naprskali ne bi bilo problema).

Ako bas hoces sprej,ima na crno da se nadje jako lako i oko 20e je ali neki vid nekog gasa (nije red peper,mada ima i to)...

E da! M083036W01.jpg imas u metrou za neke smesne pare (par stotina dinara) i jako je efikasan [:I]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...