Jump to content

WTB auto


Trooper

Recommended Posts

Jbg, meni Pera kaže da je Punto govno :)

A opet dva vlasnika Punta sam pitao kako ih služe kola i kažu da su imali troškove manje od 100 evra godišnje van redovnog servisa

da, ali jesu li to ovi classici sklapani kod nas? Ja samo hejtujem te, ostale dvojke/trojke i slično sklapane napolju ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vudu, punto klasić (ako uzimaš nov) je izuzetno zahvalan auto. Potpuno demode, ali bratori za 100 € mesečno bez učešća????? Uzmeš ga sa plinom, kasko je toliko jeftin da je to smešno, i voziš se za male pare. Kvarova NEMA, taj motor 1,2l ide u gomilu fijata, i izuzetno je izdržljiv.

Poy.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

A ovo što reče Pera da se raspada? I u kom smislu se raspada, otpadaju retrovizori posle šes meseci ili kako? :D

Clio trojka mi je mnogo lep auto, to kad bih našao za manje pare bilo bi vrh

Inače to što je Punto demode me totalno zabole, poslednji klasik izgleda sasvim korektno, vidi se da je malo outdated ali metalik farba i oni veliki farovi i možeš s njim usvet

Link to comment
Share on other sites

A ovo što reče Pera da se raspada? I u kom smislu se raspada, otpadaju retrovizori posle šes meseci ili kako? :D

Clio trojka mi je mnogo lep auto, to kad bih našao za manje pare bilo bi vrh

Inače to što je Punto demode me totalno zabole, poslednji klasik izgleda sasvim korektno, vidi se da je malo outdated ali metalik farba i oni veliki farovi i možeš s njim usvet

pa npr na sva 3 koja sam video, čuju se ventili samo tako, i to su sva tri stara do 2 godine. Takođe, ljudi su imali razne glupe probleme koje na novim kolima ne bi trebalo da imaš - sa bravama, podizačima prozora i sl.

Drugo, meni npr svi drugari koji su promenili po 5-6 automobila i više, a generalno rade u firmama koje imaju tesnu saradnju sa bankama rekoše da lizing zaobiđem, jer sve što valja oni zadrže za sebe, a prodaju ono što neće da zadrže

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uf vudu, teska dilema

ja sam uzeo nov auto ISKLJUCIVO jer se ne razumem u polovne i nemam majstora.

Ako imas, cepaj, ako nemas...ne znam, koji ce ti kurac na kraju auto....znam da zvuci glupo, ali.

Uf, zajebano.

Ja bi na tvom mestu uzeo auto najjeftiniji za odrzavanje, tj punto. Jes da nije pussy vagon, ali ajde sad :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

OMG matori

http://www.polovniautomobili.com/oglas2289609/alfa_romeo_156_18_i_140_ks/

JEBI JEBI JEBI!

Ja se isto vodim tom logikom, međutim, Kragujevac je to, kapiram da namerno fušare na nečemu ne bi li se smejali buržujima koji imaju pare za kola

dobro bre uozbilji se sad

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne zajebavam se uopste.

Sta ce tebi auto? Ajmo realno.

Do posla? Pa 65 je tri puta lakse nego da pizdis svaki dan na mostu, guzvi i to dva puta. Sta mislis sto ja ne idem kolima? Zato sto sam cicija ili zato sto ne vidim ni jedan razlog?

Pussy? Kojoj je vazan punto, volece te i u 65-ici.

Jedina prednost punta je da ako ga ne daj boze iscukas, bolece te kurac.

Znaci prvo vidi jel ti treba i za sta ti treba.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebala te pussy, nisu svi opterećeni ko vi klimakterični

Ne treba mi auto, ali ako već mogu da ga uzmem a da mi ne opterećuje budžet primetno, što da ne

Pritom 2 x 20 nasuprot 2 x 45 minuta vožnje dnevno, plus šopingovanje u hipermarketima bez tegljenja kesa po autobusu, plus ovo plus ono, lepo je ponekad ne zavisiti od GSP-a

Pritom ja idem s NBG-a u grad ujutru i vraćam se na NBG popodne što je potpuno druga priča u pogledu gužve od onog na šta ti misliš - ujutru je haos iz grada ka NBG i popodne sa NBG u grad

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...