Jump to content

Auto servis


Dule_smor

Recommended Posts

Elem, doslo je vreme da odradim jedan ozbiljan servis na mom Suzuki Balenu (da vudi, i to je jedan od razloga zasto nemam pare za novi komp!). Menjanje ulja u motoru, svecica, filtera i te gluposti racunam u redovno odrzavanje i to mogu bilo gde da uradim. Ali neke vece stvari ne bih radio kod djoleta u smederevu, vec ipak u nekom ovlascenom servisu. Ono sto znam da treba odraditi sigurno je ulje u menjacu, ciscenje sistema za direktno ubrizgavanje i zamena dizni mozda, zamena diskova i lamele mozda, zupcasti kais bregaste sam menjao skoro...sta znam, ima tu jos nesto sigurno, znaci treba mi dijagnostika i servis. E sad, koji servis mi preporucujete. Musa na autoputu kod dusanovacke pijace ne dolazi u obzir posto je ljakse i lopina. Onda ima onaj Euro Summar posle plavog mosta sa desne strane, al ne znam dal oni rade servis uopste. I neko mi rece da u Milana Rakica ima suzukijev servis. A cini mi se da kad se krene prema kbc bezanijska kosa od studenjaka desno ima neki servis, ili sam to istripovao? Ajde neki info, ne bih da me odere neki kreten ili zameni neki ispravan deo.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

stijo, od ovih servisa za automobile samo je ovaj u vojislava ilica ok, ostali su klime, alarmi ili van bga...a tamo jednom kad sam bio pre godinu dana mozda rekli su mi da ne rade...videcu na ovom forumu reki, mada mi deluje malo konfuzno...mene zanima da li neko od rurovaca ima iskustvo iz prve ruke:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kupi novi komp auto

mnogo spamujem :(

ima onaj kennonbol komjuniti pa tu pitaj !

na tom sajtu veoma hvale,postuju i uvazavaju lika zove se Gavra,drzi i servis(Auto servis Gavra) koji koliko sam skapirao mnogo njih posecuje kada nesto crkne,

btw koje misteriozne probleme ljudi imaju sa kolima na tom sajtu to je uzas :)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...