Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlichno smo prosli, kako smo zapoceli tekmu. Jel onaj Tepic ima neke privatne ili porodichne probleme? nije mi jasno da takav igrach moze odjednom da igra toliko loshe niti da igra loshe u kontinuitetu a da prodje pripreme i udje u najuzu selekciju kod Ivkovica

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

A sad na ustase :) joj kako cemo ih sabitiiiiii nece im biti dobro :) a na hrt2 onaj peder komentator kaze kako smo osvojili indijanopolis 2002. NEPRAVEDNO + kaze kako im je reprezentacija po kvalitetu u rangu sa nama i argentinom pa mu nije bitno sa kime ce igrati 1/8 finala... mi idemo sa prve pozicije oni sa cetvrte. u kako bi mu nalupo samare govnar jedan. A da, mi igramo bolje, i to sto smo gubili 13 razlike pa smo se vratili i prcali ih 30 minuta je za pohvalu. Tepic mora da se sabere malo i da se ne plasi. A ostali igraju dobro. Markovic je shvatio da nije plejmejker kao Teodosic pa smo imali manje izgubljenih lopti nego ranije. Rasic i Savanovic su ludaci, "jel treba trojka? evo nema problema" :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

mutavi Francuzi, sad moramo da peremo Špance u 1/4

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koja nebuloza. Kog to pleja imamo koji je bolji od Teodosica?

Radujem se danasnjem mecu, koji zapravo i nije toliko bitan, ali zanima me kako cemo odigrati.

Ko je pomenuo bolji plej od Teodosica :), ali moze mnogo bolja petorka nego sto je ova sad trenutno da se sastavi (naravno kada bi svi hteli da igraju za reprezentaciju), tako da u toj petorci Teodosic nece nesto preterano doci do izrazaja :). Trenutno mene samo brine samo sta ce biti kada Teodosic ne bude raspolozen :).

Dalje :

Inace zasto bi se Tepic bezveze trosio za reprezentaciju, povredi se i gg, njega ne hrani KSS nego klub u kome igra, zato vecina igraca nece ni da igra za reprezentaciju jer prvo to narod ne ume da ceni, jedino neko ako hoce da predje u neki bolji klub ili neko ko bas ima taj neki osecaj pripadnosti Srbiji pa zeli da igra, to bi narod trebao da ceni, a to za sada i radi, tipican primer je Teodosic. Ajde sad ovo nevezano za kosarku, sto bi Vidic igrao full kapacitetom za reprezentaciju, kada moze da rizikuje da se povredi i ne igra odredjen vremenski period ili uopste u klubu od kojeg zaradjuje novac ?

Inace na sta su sve spremni igraci govori i ovo, neki moj rodjak je igrao dobro kosarku, i taman je dobio dobru ponudu od nekog izraelskog kluba (sad se ne secam kog, ali nekog jako poznatog i dobrog) i krene on da igra prvu utakmicu, igrac iz njegovog kluba ga na prvu, znaci u prvim sekundama njegovog prvog meca za taj klub namerno nezgodno povredi i taj moj rodjak je kasnije otisao kod lekara i saznao da moze da se pozdravi sa kosarkom i da mu je karijera gotova, pa vi vidite na sta su sve ljudi spremni.

Ono sto me jako iritira u ovom topicu, a i sire je :

Tog istog Savanovica ste do juce pljuvali kako veze nema, a sad odigrao jednu dobru utakmicu pa odjednom valja :), a to pljuvanje ce se verovatno nastaviti kada bude odigrao jednu losu utakmicu, evo isto vazi i za Tepica, Tepic kralj, mama tata i ostala rodbina, a sada veze nema i bolje da nije ni dolazio, isto ce biti i za ostale igrace, cak i za Teodosica, ako bi nekim slucajem prestao da igra za reprezentaciju ili vezao par losih partija ?

Pre je bilo kada je Pekovic igrao u Partizanu, transparenti ludnica, a kada je presao u Panatenaikos i dosao u Bg da igra protiv Partizana hteli da ga kamenuju, sta sad da ostane dozivotno u Partizanu, iako mu se ukazala sansa da zaradi mnogo vise novca, pa nije lud ? Sta sad sto je otisao Dusko Vujosevic, lepo mu se zahvaljuju i dizan je pre do neba sto je naravno normalno jer je odlican trener, a sada u prvoj utakmici kada njegova ekipa bude pobedila Partizan osuce se drvlje i kamenje na njega :).

Ako menjate misljenje o igracu na osnovu jedne utakmice, onda bolje to vase misljenje ne iznosite ovde, jer ce posle biti povlacenja reci, pa par strana posle, veze on nema :). Pre svega zbog karijere, ali i zbog ovakvih stavova vecina igraca nece ni da igra za reprezentaciju, jer ako odigra dobro utakmicu odlican je, ako odigra lose nema pojma, i vi biste slicno uradili da ste u njihovoj kozi :). Zapitajte se zasto za USA ne igra neka bas jaka zvezda, nego su pokupili neke osrednje igrace :).

@neo ja mislim da si ti ipak bolji plej :).

Pukli hrvati ko pracka, sad igramo sa njima, tipujem 20 razlike u korist nasih :). Dobro su odigrali ovi Brazilci, ali je Varejao pruzio losu partiju :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

nikad ja nisam pljuvao savanovica, uvek sam ga gotivio kao igraca...i nije odigrao jednu dobru tekmu na turniru, vec tri, al dobro...jeste da narod voli da pljuje pa da hvali igraca i obrnuto, al jebiga takvi smo...a ovo sto si rekao sto bi se tepic trosio kad igra za repku, moze da se povredi itd. je bez komentara...ako nece da se trudi onda i ne treba da igra

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@gile23

pali bre decko

Pekovicu su zvizdali jer se izdrkavao u prvom mecu u Atini(tipa zakuca kao zivotinja pa se posle lozi kao majmun) e, zbog tog lozenja...jer ne moras da dokazujes 'lojalnost' novom klubu pisanjem po Partizanu koji te je doveo sa planine da igras kosarku i napravio od tebe igraca. Da ne sirimo o ovome, jer nije tema. Samo. dakle, dokaz da ne pratis i numes, pa nemoj da pises kilometarske postove.

Link to comment
Share on other sites

Mene je iskreno odusevio Paunic. Decko je beskoristan u napadu ne zna da pogodi zicer, ali zato odbranu KIDA! Znaci stavio je u dzep Pridjonija i Delfina kada ih je cuvao. Svaka cast za onakvu odbranu jer se zna da je odbrana najtezi posao u kosarci (Ko je trenirao kosarku makar malo zna o cemu pricam).

Link to comment
Share on other sites

Gile, pljujemo Tepića jer je dečko dement, i nastavićemo to da radimo, poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@gile23

pali bre decko

Pekovicu su zvizdali jer se izdrkavao u prvom mecu u Atini(tipa zakuca kao zivotinja pa se posle lozi kao majmun) e, zbog tog lozenja...jer ne moras da dokazujes 'lojalnost' novom klubu pisanjem po Partizanu koji te je doveo sa planine da igras kosarku i napravio od tebe igraca. Da ne sirimo o ovome, jer nije tema. Samo. dakle, dokaz da ne pratis i numes, pa nemoj da pises kilometarske postove.

To nije ok gest od njega, ali opet nije ni razlog da se tako ponasaju navijaci Partizana prema njemu, ajde opet nevezano sa kosarku, to sto je Stojkovic presao u jedini klub koji ga je trazio i gde moze da brani (Partizan) je jedini razlog zato sto mu malo zagrizeniji Zvezdini navijacu j*bu sve po spisku, meni kao navijacu Zvezde se ne svidja njegov potez, ali on je to morao da odradi, jer ne bi imao gde da brani. Mozda ne pratim previse, ali bar znam otprilike sta se desava :). Da ne idemo u off.

@dule pogledaj ko igra u USA i ko bi mogao da igra u USA i bice ti sve sasvim jasno :).

@Sting samo opusteno :).

@high ni ja ga nesto ne volim, ipak on nije los igrac, ali opet sticem utisak da ne zeli da igra, poz :).

Edited by gile23
Link to comment
Share on other sites

ja sam izbrojao -6 za nas jer smo kod zicera umesto na kucanje išli na neka fegetska polaganja. je l ovako bilo i na ostalim tekmama, pošto nisam gledao?

ovo je nešto što se vuče kroz naše reprezentacije otkako ih pratim, i uopšte mi nije jasno, kao da ih je blam da kucaju...

Link to comment
Share on other sites

odlichno smo prosli, kako smo zapoceli tekmu. Jel onaj Tepic ima neke privatne ili porodichne probleme? nije mi jasno da takav igrach moze odjednom da igra toliko loshe niti da igra loshe u kontinuitetu a da prodje pripreme i udje u najuzu selekciju kod Ivkovica

napukle su mu patike, oba para shto je poneo :) i sad igra u novicinim patikama, pa mu to smeta...koja je to budala :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...