Jump to content

ZAJEBANE RIBE - HOW TO


Recommended Posts

devojke iz NS-a stvarno jesu lepse od nas Beogradjanki..jebi ga ..

ali to zato sto nam pojedine kvare prosek :D

a hipsterke..

neke su lepe i znaju lepo da se obuku a neke su totalno debilne... tipa, riba oblaci najlon debele carape i neke glupe baletanke na "trupac" noge :P

jednostavno...stil u svemu mora da postoji !

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

devojke iz NS-a stvarno jesu lepse od nas Beogradjanki..jebi ga ..

Ko te to lagao? [^]

...a neke su totalno debilne... tipa, riba oblaci najlon debele carape i neke glupe baletanke na "trupac" noge

AAA-HAAAAAAAAA, DISKRIMINACIJAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!! ADMINIIIIIII !!!!!!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

 fuckin google it onda Doolio, nisi botina :D 

pa ocu ako osetim potrebu, al vise volim domacinsko obrazlozenje:)

a ovo sam za sliku iskomentarisao, postojale su ovakve ribe odavno, samo nisu bile hipsterke nego vegetarijanci [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bash ste hejteri

брате, новосађанкице можда јесу на око лепше, али то је само зато што се не троше као Београђанке.

уосталом, није тачно да се Новосађанкице не туцају, треба да будеш Београђанин да би ти дале.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pročitah i Lagov i Duliov post, ismejah se dobro i šta da kažem... Obojica ste u pravu. Meni lično odgovara više taj narodski "a la Kad su cvetale tikve" stil koji je Lag isfurao u svom postu; doduše Duliov način pisanja je lakše čitati, pa ko voli nek izvoli.

Elem, nit sam prcao puno riba, niti sam gledao da li su hipsterke ili koja već vrsta zilja, tako da što se toga tiče ne mogu da doprinesem.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

lol pa ne mislim sigurno na maloletnice:)

pod klinkama podrazumevam 20-23-4

Pa to je subjektivno. :D Neki od nas nemaju 23-24, pa nam one deluju matoro, ja recimo u klinke ubrajam 3+ godine mladje (znaci od 90og pa nadalje).

@LagMaker

Znam i previse riba koje su u

-kachi na fejs melaholichne analogne fotografije sa iskucanom zhivotnom porukom koju niko ne razume (font: helvetica). ako ne znash sama da ih pravishregistruj se na flickr.

koje prati nadrkanost i ostale bitne stavke teksta, tako da mi je bilo zanimljivo stivo za citanje. I sve te koje znam se krecu u istim grupicama. :D I sve bih da ih sprcam, al dzaba. :(

Link to comment
Share on other sites

Pročitah i Lagov i Duliov post, ismejah se dobro i šta da kažem... Obojica ste u pravu. Meni lično odgovara više taj narodski "a la Kad su cvetale tikve" stil koji je Lag isfurao u svom postu; doduše Duliov način pisanja je lakše čitati, pa ko voli nek izvoli.

Elem, nit sam prcao puno riba, niti sam gledao da li su hipsterke ili koja već vrsta zilja, tako da što se toga tiče ne mogu da doprinesem.

ma jok, nisam pricao o stilu u postovima, mislio sam bas za clanke i pisanija, pripovetke, kolumne, pesme ako oces:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni je jedna devojka iz Novog Sada lajkovala 13 slika na fejsbuku upravo. Wat do Laze :(

Daćeš slike da ocenimo, naravno. Njene, ne tvoje što je lajkovala :D

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...