Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probaj ovde, na tom sajtu sam ja gledao Svetsko na poslu! A zapravo su mislili da radim [8D]

http://atdhe.net/

edit: U dilemi sam dal da idem na beer fest, jer inace ne pijem alkohol. Prosle godine sam pola sata trazio neki sokic, i na kraju odlucio da popijem pivo (jer sam bio mnogo zedan), doso do standa i iza vidim frizider pun koka kole :D na kraju ipak sam uzeo kocu :)

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Kako bi voleo da se preko leta zagubim ovako negde 2 meseca

peruc%20i%20deca%20022.jpg

Jezero Perucac je u pitanju

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sto se nas tice mozes i na vise.

Imaš problem sa šizofrenijom Neo? Nisam znao :(

Drži se, uz tebe sam!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ok na BFu sam od 3 piva hteo od 2 da bacim peglu

jedno je smrdelo na kanalizaciju, drugo je bio sok od jabuke sa hidrogenom

i uzeo sam cisto neke trece da ubijem ostala sranja i tokom celog vremena

sam hteo da se padnem u tesku depresiju od kolicine (previse dobrih)riba

ne treba mi ovo u zivotu

Link to comment
Share on other sites

ok na BFu...

...sam hteo da se padnem u tesku depresiju od kolicine (previse dobrih)riba

Moraću još jednom :((((

http://www.youtube.com/watch?v=s8j8P5B4Uf8

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...